Toplam 19 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 91 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye emrahegrek isimli üyenin avatarı

HeyWire Ucretsız Mesajlasma

arkadaslar applestore uzerinden ucretsız ındırebılecegınız bu uygulama cok kullanıslı denedım faturaya herhangı bır ucret yansımıyor deniliyor sadece net uzerınden calısıyor lınkı asagıda

NOT: resım ekleyecegım ve daha detay verecegım su an musait değilim kullanan arkadaslar varsa yorumlarını paylassın özellıkle kontorlu hatlar kı kontor gıdıp gıtmedıgını anlayalım emın olalım

HeyWire Free Texting U.S. & Worldwide ? Real International SMS for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
    Mesaj emrahegrek tarafından ( 13-10-2010, Saat 09:17 ) düzenlenmiştir.
    iPhone 4 ios5
    iPad 2 ios5
    Mac ( Yakinda... )

Yeni Üye

Cevap: HeyWire Ucretsız Mesajlasma

Arkadaşım ındırdım ancak bır türlü programı çalıştıramadım.Umarım kısa zamanda yukarda dediğniz gıbı bızı aydınlatıcı fotolu bılgı verırsınız.Teşekkürler...

bugun halledecegım yalnız basta bır kayıt sıng up gıbı bırsey yapıyor cıhaz anlatacagım tesekkurler aklımda....
    iPhone 4 ios5
    iPad 2 ios5
    Mac ( Yakinda... )

Yeni Üye DH#12 isimli üyenin avatarı

Programi kurduktan sonra hesap almamizi istiyor. Hesabi actiktan sonra HeyWire ile mesaj gonderildiginde karsi tarafta telefon numarasi gibi gorunecek bir numara veriyor. (mesajlasilan kisi de o numaraya mesaj atabiliyor tabi ki). Sonrasinda programi kullanilmaya hazir hale geliyor. Rehber'deki isimleri eklemek icin secenek var, tek bir dokunusla rehberdeki telefon numaralarini eklenebiliyor. Uluslararasi mesaj da gonderilebiliyor bu arada bu program sayesinde *henuz denemedim*. Facebook ile baglanip chat'lesebilme ozelligi de var sanirim ancak facebook'umu kapadigim icin deneyemedim onu da :) Az once arkadasima mesaj attim ve kontor gitmedi ve mesaj ulasti.

Karisik anlattiysam kusuruma bakmayin, programi ekleyen arkadas daha net anlatacaktir sanirim. Sonuc olarak gercekten mesaj attigimda kontorum gitmedi ve mesaj sorunsuz ulasti. Herkese iyi forumlar...

bir kere kayıt oldum onun ıcın kayıt asamasının ekran goruntusunu veremıyorum yalnız sızın mesaj attıgınız kısı de o numaradan sıze atarsa normal mesaj ucretı ıle ucretlendırılmıyo olabılır ıphone ıphone mesaj tarzı gıbı bırsey
    iPhone 4 ios5
    iPad 2 ios5
    Mac ( Yakinda... )

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)