Toplam 4 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
    dean
    Ziyaretçi

Cevap: Seç Beğen AL dBAr Team Temaları

Alıntı ditan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gece fw 4.1 yaptıktan sonra jailbreak yaptım ancak dbar yükleme merkezindeki bütün yüklenmesi gerekli programları vs. söylendiği gibi yapmama rağmen bunların hiçbiri olmuyo olanlar ise karmakarışık oluyo....telim iphone 4.1 jb li 3g...neden olabilir???
    http://www.ikaynak.com/forum/31-wint...-ana-konu.html Bu konuda anlatılanlara göre öncelikle ikonlarınızı yerleştirmelisiniz ve ardından winterboard'a atıp aktif etmelisiniz. Eğer sorun ikonların eski halleri ile kalması ise o zaman yüklediğiniz temanın Icons klsörüne girip isimlerini değiştirmelisiniz. Örneğin; Settings>Ayarlar.png olarak... Yine olmazsa ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Hiperaktif Üye Qubyyy isimli üyenin avatarı

Alıntı dean isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ikaynak.com/forum/31-wint...-ana-konu.html Bu konuda anlatılanlara göre öncelikle ikonlarınızı yerleştirmelisiniz ve ardından winterboard'a atıp aktif etmelisiniz. Eğer sorun ikonların eski halleri ile kalması ise o zaman yüklediğiniz temanın Icons klsörüne girip isimlerini değiştirmelisiniz. Örneğin; Settings>Ayarlar.png olarak... Yine olmazsa ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz.
    Şimdi bikraç sorum olacak,

Yönlerdiğiniz başlıkta catogories app sini kurup oyun-program ismini veriyorduk ilk iki icon'a. Bu temalar ios 4.x şeklinde sunuluyor bize.
    Categories programına ihtiyacaımız olmadan direk klasör oluşturarak(kendi cihazim için konusuyorum-iphone 4) gene ilk iki isme program-oyun şeklinde mi başlıklandıracağız?
    Akabinde, iconlarda sıkıntı çıkacağını düşünüyorum. Çünkü eski dbar temaları bile eksik ikonlar ile verilmişti ilk konu açıldığında, zamanla tamamlandı.

Yani, 5'li icon seti, iblank, ve dockun 5'li olması sonucunda, dbarları yapıyorduk. Burda öyle birşeye ihtiyaç var mı anlamadım?

Ss lere bakınca, diğer dbar temalarından farklı olduğu görünüyor?

dean
    Ziyaretçi
    Alıntı Qubyyy isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bikraç sorum olacak,

Yönlerdiğiniz başlıkta catogories app sini kurup oyun-program ismini veriyorduk ilk iki icon'a. Bu temalar ios 4.x şeklinde sunuluyor bize.
    Categories programına ihtiyacaımız olmadan direk klasör oluşturarak(kendi cihazim için konusuyorum-iphone 4) gene ilk iki isme program-oyun şeklinde mi başlıklandıracağız?
    Akabinde, iconlarda sıkıntı çıkacağını düşünüyorum. Çünkü eski dbar temaları bile eksik ikonlar ile verilmişti ilk konu açıldığında, zamanla tamamlandı.

Yani, 5'li icon seti, iblank, ve dockun 5'li olması sonucunda, dbarları yapıyorduk. Burda öyle birşeye ihtiyaç var mı anlamadım?

Ss lere bakınca, diğer dbar temalarından farklı olduğu görünüyor?
    Categories sanirim iso4 uyumlu degil. Aslinda pekte bur artisi olmaz zaten klasorlendirmesi mevcut bir surum. Dediginizi denemek gerekli aslinda. Klasorlerin ismini oyun vb gibi degisip temada oldugu gibi icon'un ismini oyun.png olarak degistirip uyumlu olup olmadigi denenebilir. Bu konuda bir fikrim yok cunku.

İconlar icin sknti evet olabilir. Oncelikle yuklediginiz iconlarin isimlerini degismek durumunda kalacaksiniz. Yine ios4 ile gelen ozellikten dolayi. Fazladan icon icin sknti cekmezsiniz sanirim cunku dbar ile ilgili baya bir tema var bu konuda karistirip kullanabilirsiniz kisaca.

Kullaniginiz temaya gore yukarida yazdiginiz uygulamalara ihtiyaciniz olabilir. Sectiginiz tema eger 5 satir iceriyorsa o zaman fiverows kurmaniz gerekir gibi gibi... Ekran goruntusune gore uyarlamaniz gerekecek yani.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Hiperaktif Üye Qubyyy isimli üyenin avatarı

Çok alengirli geldi bana bu iş.
    Su damlacıklı arkaplanım ile şimdilik mutluyum..
    Hee Şahin derseki, Kubilay, kardeşim, al sana adriana hatun teması hemde retina ve ios 4.1 ile uyumlu diye, o zaman işler değişir :)

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Alıntı Qubyyy isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok alengirli geldi bana bu iş.
    Su damlacıklı arkaplanım ile şimdilik mutluyum..
    Hee Şahin derseki, Kubilay, kardeşim, al sana adriana hatun teması hemde retina ve ios 4.1 ile uyumlu diye, o zaman işler değişir :)
    Ben tema işlerini bırakalı çok oldu. Yaşta ilerledi zaten.. Bana bağlama yani umudunu..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)