Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonu蓨an 1 ile 5 arasndakiler g飉teriliyor.
    BanMaster... SaTuSa isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    September 2008
    Bulundu繠 Yer
    35 K∂ry∂k∂

TmC' nin ekipten ayrl hakknda 霵emli bilgilendirme !!!

Yazm sert yazmak zorunda oldu繠m i蓾n herkesten 霵celikli olarak 驆r dilerim. Ancak durum fazlasyla hassas oldu繠 ve baz arkadalarmz bu durumu kendi ama蔮ar i蓾n kulland蹥 i蓾n bu konuyu a蔂a gere簨 duyduk...

TmC ye isimli, herkesinde yakndan tand蹥 Metin arkadamzn ekipten ayrlma durumu oldu. Ancak bu durum kesinlikle ekiple veya site i蓾n durumla alakal de簨ldir. Tamamen TmC'nin kendi insiyatifinde gelien bir olaydr..

Gerek ilerinin yo繠nlu繠, gerekse 驆el nedenlerinden dolay forumla eskisi gibi ilgilenemeyece簨nden dolay kendisi bu ekilde bir karar ald. Bize de bu karara sayg g飉termek kald... Kimse zannetmesinki kendisi ekipten ayrld蹥 i蓾n aramzdaki samimiyet zayflamtr. Aksine dostlu繠muz her zaman baki oldu繠ndan eski stats ne ise aynen devam etmektedir.

Nasl ki bir yeye saygszlk yaplmasna msade etmiyorsak, ayrca nasl ki y霵etim ekibine yaplan saygszl蹥 kesinlikle affetmiyorsak ayn durum yine ge蔒rlidir. TmC y霵etim ekibindeymi gibi de簟rlendirilecektir.

Bu kendi talebi de簨l tamamen bizim g顤mzdr...

Da蹥lmaya msait, i蔒risinde srekli sorun yaayan bir ekip olmad蹥mz herkesin 蔞k iyi ekilde anlamasn isteriz. 畤el yelikten normal yeli簟 ge蓾ini de yine kendisi talep etmitir. Zaten yetki gibi skntlarnn olmad蹥n da buradan anlayabiliriz.

Sadece TmC i蓾n de簨l, bu forumda yeni ye olan bir arkadamza da yaplacak satama, s驆l saldr veya ukalalk yine effedilemeyen bir harekettir ve gerekleri de en sert ekilde uygulanacaktr.

Sayg ve arkadal蹥 esas ald蹥mz bu ortamn huzurunu ka踦rmaya y霵elik tm hareketler, yazlar sresiz uzaklatrma olarak bu hareketleri sergileyen arkadalara geri d霵ecektir.

Forum ortamnn gerektirdi簨 ekilde davranmak istemeyen ve kurallara 驆en g飉termeyen arkadalarmza imdiden rica ediyoruz; BU FORUMU KULLANMAYINIZ !!!

Muhabbeti, saygy ve i蓨enli簨 esas alan herkese kaplarmz ardna kadar a踦ktr ve her trl deste簨 sonuna kadar verece簨mizden de emin olabilirsiniz.

Sayglarmla...

Administrator XANTHE isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    May 2010
    Bulundu繠 Yer
    ANTALYA

Cevap: TmC' nin ekipten ayrl hakknda 霵emli bilgilendirme !!!

Eski de簨l eskimeyecek bir dost olarak gene forumda yaral paylamlar yaparak forumumuza renk kataca蹥ndan eminim Metin Abi'nin. Bundan 霵ceki ve bundan sonraki olacak olan tm faydal paylamlarnz i蓾n 蔞k teekkrler. B騽lesi bir karada duygusal de簨l tamamen profosyonelce davranan Metin Abi ve tm site y霵etimine teekkrler.

Tecrbeli 閍e doctrolg isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    November 2008
    Bulundu繠 Yer
    istanbul

Bu forumda, hi蓫ir y霵eticinin yetki ama蔮 y霵eticilik yapt蹥n zannetmiyorum. プ繠 y霵eticinin hatta 蔞繠 demek bile abes oldu ki tm y霵etici arkadalarn bunu 棰 de簨lde DOSTLUK adn yaptklarn biliyor en azndan hissediyorum. Zaten (yelik tarihim infomda g顤nmektedir) bu yzden bunca zamandr burda vakit ge蓾rmekteyim. Metin e簟r bir nvan peinde olsa y霵eticilikten vazge蔂ezdi, bu onun karakterini ve kiili簨ni g飉termektedir. Sizlerin mecbur olmad蹥 halde, bir sorunu halletmek i蓾n sorunun kaynakland蹥 cihaz elinizdekinden farkl olmasna ra繜en o cihaz bulup sorunu halletmeye 蓷lt蹥nz g顤dkten sonra, h滎a bu durumu kendi ama蔮ar i蓾n kullananlar oldu繠nu duymak bile ahsm adna 蔞k zc. Metin'inbu kararna sayg duyuyor, yo繠nlu繠nu atlatr atlatmaz aramzda olaca蹥na eminim. Gerisi bo eyler zaten, bu kadar ufak bireyi bile problem yapp konu a踦lmasna sebebiyet veren 顤mcek beyinlilere aldrmayn, Aslolan insandr gerisi teferruattr. Sizlerin nasl insanlar oldu繠nuda 蔞繠muz bilmekte. B尳MEYENLER B尳E............
    Sadece 嵣SAN..!!

Aktif 閍e ugruzn isimli yenin avatar
    閍elik Tarihi
    June 2010

Malesef ki ku beyinli insanlar heryerdeler...

Misafir.
    Ziyaret蓾

ahinin bu konuyu a蔂a olay bir kiiyle yaad蹥m durumlardan dolaydr. o kii zannediyorki ben adminlikten atldm ama o kadar k踙k beyinli olmasndan dolay adminlikten atlan birinin forumda 驆el ye olarak kalmayaca蹥n akl kesmedi renk olay gibi olaylarda g驆m olmad蹥n anlamas i蓾n 驆el ye bile olmayaca蹥m yaknda normal ye olaca蹥m s騽ledi簨m halde gelip neden normal yeye dmedin yalakalkm yaptn tarz zrvalarla kafamn etini yedi.

benim burada normal yada 驆el yada admin olmam 蔞k 霵emli de簨l forumun %10'luk ksmn yazan biri olarak o ahsiyetsiz kiinin laflar bana dokunmaz yaptklarm ortada gelsin kendisi benim yaptklarmn onda birini yapsn sadece s闣rerek adam olundu繠nu dnen bu ve bunun gibiler yznden zaten forum ortamlarndan skldm.

o ahsiyetsiz kii adminken laf edemezken 驆el ye olunca laf etmeye kalkt 踙nk zamannda banlamtm kuyruk acs olan bir karaktersizin b騽le davranasn do簜l karlyorum.

bu konuyu a蓨蹥 i蓾n ahine teekkr ederim. iyi forumlar herkese

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

煪 anda 1 kii bu konuyu okuyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)