Toplam 49 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    MoDaMinE
    Ziyaretçi

Günün Fıkrası

3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış .

Birincisi demiş ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.'
    Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş.

İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım.' Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.'demiş.

Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Adam lar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu aldım demiş.

http://img193.echo.cx/img193/7475/adsz8oj.jpg

Altın Üye alizey isimli üyenin avatarı

Cevap: Günün Fıkrası

süper
    Turkce klavye kullanmiyorum , imla hatalarimi gormezden gelebilirseniz iyi olur.

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Temel bir gün avrupaya gider.Temel'in kötü bir aliskanligida vardir, sürekli içki içer.

Birgun bir bara girip barmenden üç bira ister ve hepsini içer.Üç-bes defa böyle yapinca barmen merak eder ve sorar;

-"Niye hep üç tane bira içiyorsunuz?

Temel cevap verir;

-"Ben, Dursun ve Hamdi bizler üçüzüz. Hepimiz dünyanin farkli yerlerindeyiz. Hepimizde bara girdigimizde birbirimizin yerine bira içeriz, öteki iki birayi o yüzden içiyorum" der.

Yine günlerden bir gün Temel bara gelir ve iki bira ister, barmen verir.Temel biralari içtikten sonra tam kalkarken barmen sorar;

-"Allah rahmet eylesin efendim, kardesinizin biri öldü heralde?" deyince Temel cevap verir;

-"Hayir ben içkiyi biraktim da.."

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarı

İki tane çiftçivarmış, biri Adanalı diğeri Kayserili, sohbet ediyorlarmış, bu arada haliyle zenginlikleriyle övünüyorlar.. Adanalı tarlalarının büyüklüğüyle övünmek için başlamış :
    - "Bizim orda sabah güneş doğmadan biniyoruz arabaya, akşam oluyo biz hala çiftliğin öteki ucuna yetişemiyoz" demiş... Kayserili de bunun üzerine:
    -Yav bizim de vardı öyle eski bi arabamız, ama geçenlerde satıp yeni modelini aldık...

Aktif Üye GUARD isimli üyenin avatarı

Uçak düşmek üzereydi,5 yolcu ve yanlızca 4 paraşüt vardı…
    İlk yolcu şöyle dedi:

“Ben Ronaldo’yum, Dünya’nın en iyi futbolcusuyum. Dünya futbolunun bana ihtiyacı var ve bu kadar hayranım varken ben ölmemeliyim."
    İlk paraşütü kaptı ve uçaktan atladı…

İkinci yolcu,Hilary Clinton şöyle dedi:

“Ben Amerika’nın eski başkanının karısıyım;New York senatörüyüm ve gelecekte Amerika’nın başkanı olma yolunda çok şanslıyım.

Paraşütün birini kaptı ve uçaktan aşağıya atladı…

Üçüncü yolcu, George W. Bush, şöyle dedi:

“Ben Amerika Birleşik Devletlerinin başkanıyım. Dünya’nın sorumluluğunu sırtında taşıyorum. Bunun yanısıra ülkemin tarihindeki en zeki başkanıyım ve ölümümle vatandaşlarıma olan sorumluluğumu tehlikeye atamam….“

Paraşütü sırtladı ve dışarıya atladı…Dördüncü yolcu olan Papa, beşinci yolcu olan genç öğrenciye şöyle dedi;
    “Ben yaşlıyım. Hayatımı iyi bir insan ve iyi bir rahip olarak geçirdim, bu nedenle kalan son paraşütü sana vermeliyim; hayatının geri kalanını yaşamalısın…."
    Fakat küçük çocuk şöyle cevap verdi:

“Telaşlanma, yaşlı adam…..

İkimiz içinde paraşüt var!

Amerika’nın en zeki başkanı paraşüt yerine benim okul çantamı aldı…"
    Mesaj SaTuSa tarafından ( 05-08-2010, Saat 18:14 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)