Toplam 49 Sayfadan 1. Sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 sonuçtan 1 ile 5 arasýndakiler gösteriliyor.
    MoDaMinE
    Ziyaretçi

Günün Fýkrasý

3 adam oturmuþ eþlerine aldýklarý hediyelerden bahsediyorlarmýþ .

Birincisi demiþ ki, 'karýma öyle bir hediye aldým ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çýkýyor.'
    Diðer ikisi anlamamýþlar. 'Ne aldýn?' diye sormuþlar. 'Beyaz bir Porsche aldým. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiþ.

Ýkinci adam demiþki, 'Bende geçen doðum gününde karýma 4 saniyede 0'dan 100'e çýkan biþey almýþtým.' Hemen anlamýþlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldýn?' Adam gülümsemiþ: Evet, kýpkýrmýzý bir Ferrari aldým. Gerçekten de ona çok yakýþtý.'demiþ.

Bu sefer üçüncü adama sormuþlar: 'Peki sen ne aldýn karýna?' Adam demiþ ki: Ben öyle biþey aldým ki; sadece 2 saniyede 0'dan 100'e çýkýyor.' Adam lar þaþýrmýþlar: 'Atýyorsun!' demiþer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiþ: 'Araba aldýðýmý kim söyledi? Ýþte bunu aldým demiþ.

http://img193.echo.cx/img193/7475/adsz8oj.jpg

Altýn Üye alizey isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ksk

Cevap: Günün Fýkrasý

süper
    Turkce klavye kullanmiyorum , imla hatalarimi gormezden gelebilirseniz iyi olur.

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Temel bir gün avrupaya gider.Temel'in kötü bir aliskanligida vardir, sürekli içki içer.

Birgun bir bara girip barmenden üç bira ister ve hepsini içer.Üç-bes defa böyle yapinca barmen merak eder ve sorar;

-"Niye hep üç tane bira içiyorsunuz?

Temel cevap verir;

-"Ben, Dursun ve Hamdi bizler üçüzüz. Hepimiz dünyanin farkli yerlerindeyiz. Hepimizde bara girdigimizde birbirimizin yerine bira içeriz, öteki iki birayi o yüzden içiyorum" der.

Yine günlerden bir gün Temel bara gelir ve iki bira ister, barmen verir.Temel biralari içtikten sonra tam kalkarken barmen sorar;

-"Allah rahmet eylesin efendim, kardesinizin biri öldü heralde?" deyince Temel cevap verir;

-"Hayir ben içkiyi biraktim da.."

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    ANTALYA

Ýki tane çiftçivarmýþ, biri Adanalý diðeri Kayserili, sohbet ediyorlarmýþ, bu arada haliyle zenginlikleriyle övünüyorlar.. Adanalý tarlalarýnýn büyüklüðüyle övünmek için baþlamýþ :
    - "Bizim orda sabah güneþ doðmadan biniyoruz arabaya, akþam oluyo biz hala çiftliðin öteki ucuna yetiþemiyoz" demiþ... Kayserili de bunun üzerine:
    -Yav bizim de vardý öyle eski bi arabamýz, ama geçenlerde satýp yeni modelini aldýk...

Aktif Üye GUARD isimli üyenin avatarý

Uçak düþmek üzereydi,5 yolcu ve yanlýzca 4 paraþüt vardý…
    Ýlk yolcu þöyle dedi:

“Ben Ronaldo’yum, Dünya’nýn en iyi futbolcusuyum. Dünya futbolunun bana ihtiyacý var ve bu kadar hayraným varken ben ölmemeliyim."
    Ýlk paraþütü kaptý ve uçaktan atladý…

Ýkinci yolcu,Hilary Clinton þöyle dedi:

“Ben Amerika’nýn eski baþkanýnýn karýsýyým;New York senatörüyüm ve gelecekte Amerika’nýn baþkaný olma yolunda çok þanslýyým.

Paraþütün birini kaptý ve uçaktan aþaðýya atladý…

Üçüncü yolcu, George W. Bush, þöyle dedi:

“Ben Amerika Birleþik Devletlerinin baþkanýyým. Dünya’nýn sorumluluðunu sýrtýnda taþýyorum. Bunun yanýsýra ülkemin tarihindeki en zeki baþkanýyým ve ölümümle vatandaþlarýma olan sorumluluðumu tehlikeye atamam….“

Paraþütü sýrtladý ve dýþarýya atladý…Dördüncü yolcu olan Papa, beþinci yolcu olan genç öðrenciye þöyle dedi;
    “Ben yaþlýyým. Hayatýmý iyi bir insan ve iyi bir rahip olarak geçirdim, bu nedenle kalan son paraþütü sana vermeliyim; hayatýnýn geri kalanýný yaþamalýsýn…."
    Fakat küçük çocuk þöyle cevap verdi:

“Telaþlanma, yaþlý adam…..

Ýkimiz içinde paraþüt var!

Amerika’nýn en zeki baþkaný paraþüt yerine benim okul çantamý aldý…"
    Mesaj SaTuSa tarafýndan ( 05-08-2010, Saat 18:14 ) düzenlenmiþtir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)