Toplam 16 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 21 ile 25 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye semihxD isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

varya o program 500 dolar da olsa verilir. veren de olur. bence bir program olsun sınavdan önce hangi ders olduğunu seçeceksin ona göre ondan sonra çektiğin resim otomatikman , şirketteki o dersin hocası olan adama gidecek. o da cevapları yazıp kaıda direk resimi gönderecek. bu kadar basit. ben mi söyliim bunu steve 1 milyon kullanıcı X 500 dolar > bin dolar X 20 öğretmen.. geriside kar işte ben mi girsem bu işe

Aktif Üye Ceka isimli üyenin avatarı

Semih abi Hatta sen yerinden kalkma hocalar sınav kagıdını cihazına yollarlar:D

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Tabi Semih sen bu işle bir ilgilen tutar bu iş yada cmlkbr'ın da dediği gibi hocalar direk cihaza yollasınlar bot atarsın cihaza anında cevapları yollar

Altın Üye semihxD isimli üyenin avatarı

kesinlikle bu işe el atacaz ama hayırlısı bakalım ne zaman olacak. Steve'e zaman tanıyorum, ön plana ben geçmeyeyim diye ama hiç anlamıyor en sonunda yeter diye ipleri elime alacam onu istiyor

Altın Üye

Dün gece uykumu bir ses böldü. Evde içeri odadan bir kadın sesi geliyordu. Kadın "Lütfen, yardım edin, lütfeeen" diye bağırıyordu. Ses kesinlikle ama kesinlikle evin içindeydi ve çok net geliyordu. Gözlerimi açtım, hayır, rüya, daha doğrusu kâbus değildi bu. Eşim de uyuyordu, kızım da. Sesi sadece ben mi duyuyordum o halde? Yok, hayır, benim uykum hafiftir ondan olsa gerek diye düşündüm. Ama tabii bir yandan da korkuyordum, neler olduğunu anlamaya çalışıyordum. Yaklaşık 10 saniye sonra hatırladım ki:

İki saat kadar önce elektrik gitmişti, ben de daha gelmez diye yatmıştım. O arada televizyonu kapatmayı unutmuştum. Gecenin bir vakti elektrik gelince televizyon kendiliğinden açılmış ve evi kadının yardım çığlıkları kaplamıştı. Durumu anlayıp televizyonu kapatmaya giderken yaşadığım duruma güleyim mi, ağlayayım mı karar veremedim. Takdir sizin :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)