Toplam 16 Sayfadan 12. Sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 56 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.
    Hiperaktif Üye DeviLJoN isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

bi itirafta benden;
    çocukken çok yaramaz bir çocuktum. neyse yan apartmanda çift yumurta ikizleri kızlar vardı.kızlar çok havalı olduğu için gıcık olurdum. onlar diğer kızları aşağılar ve aldıklarıyla hava atarlardı.yaşça bendende baya büyüklerdi.bir gün apartmanın bahçesinde solucan toplamıştık.neden topladığımız bende bilmiyorum demir bardağa doldurup eve götürmüştüm ve içine biraz su eklemiştim. o günü hala hatırlıyorum. yeni elbise almışlar havalarını atıyorlardı.. bende balkonda solucanlarımla oynuyordum. onları öyle görünce balkonda dayanamayıp solucanlarıma kıyıp üstlerine dökmüştüm. üstü başı hep solucan olmuştu.
    buda unutamadığım anılarımdan biridir.

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarı

Alıntı itiraflar :)

Nereye?
    Sabah sabah durakta dolmuş beklediğimi gören ve pek muhabbetimiz olmamasına rağmen beni arabasına alan yan komşumuza bir teşekkür ediyorum. Yolda yanımızdan hızlıca geçen arabaya "Nereye gidiyosun ulan pz..k?" diye bağırmasını kınıyorum. Ama üstüne alınıp "şehir merkezine abi" diye cevap veren kendime de büyük bir alkış istiyorum...

Ramazan geldi
    Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya...

Gardiyan
    Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi. Sıcak olsun, kakao da koy içineee... ''

Bu süper
    Yeni doğmuş oğluma, ısrarla babasının demode ismini koymaya çalışan kocamı vazgeçirmek için, o ismin eski sevgilimin adı olduğunu söyledim. Sonuç; artık babasından bile bahsetmiyoruz.

Yenge
    Ailece amcamlara bayram ziyaretine gittik. Konu yaştan açıldı. Yengem de geçen hafta kırk yaşını doldurduğunu söyledi. Amcamın beni krize sokan bomba önerisini aynen aktarıyorum. "Hanım, seni bozdursak da iki yirmilik yapsak nasıl olur?"

Poşet
    Arkadaşımın tavsiyesi üzerine, koşu yaparken çok terlemek için göbeğime naylon poşetlerinden sardım. Ucuz ya, fikir mantıklı geldi denedim. Keşke yazıları olan poşeti tercih etmeseydim. Çok terleyince poşetin yazıları bana geçmiş. Artık göbeğim kendisini tercih edenlere teşekkür ediyor ve yine bekliyor...

Bu gece tam tüm işlerimi bitirdim çıkacakken ipodumun kılıfını evde unuttuğumu farkettim, evden çıkarken elimde ipod vardı müzikleri felan karıştırıyordum. Neyse cebimde bişey taşıma huyum olmadıgı için küçük bi el çantam var telefon çakmak ipod felan hepsini ona atıyorum, ipod çizilmesin diye kağıt peçeteye sarıp koyayım dedim. Sen peçeteye sar ve onu da masanın üzerinde bırak. Bizim santralistlerden birisi bunu görmüş gülmekten yerlere yatıyo, ne o niye bu kadar mutlusun dedim, kız bana lafı fena çarptı.

"Şefim ben bi 20 lira vereyimde bi kılıf alın böyle çok komik olmuş dedi". Valla hiç konuşamadım bile. İpodu aldıgım gibi evin yolunu tuttum.

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Cihazı çok açıkta bıraktım üşümüş, nezle olmuş.. burnu akıyordu peçete verdim kendi kendine sarılmış... bak ne akıllı cihaz deseydin keşke sende...

Fena bozuldum o sıra Şahin Abi :D Sen işine bak dedim otelden çıktım hemen... daha yarın bunun dalgası fena döner :D O zaman kullanırım o kelimeleri.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)