Toplam 16 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 6 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye LeXoRiA isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

Alıntı UmuT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahları erken kalkarken hep eve gelince uyucam diyip kaç yıllık öğrencilik hayatım boyunca bir kere yapamamış bir insanım
    İşte bu, kesinlikle aynı şeyi itiraf ediyorum
    Again?.. NEVER!..

Altın Üye semihxD isimli üyenin avatarı

Alıntı SaTuSa isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahiret izni

Cuma namazı davetimizi "Ben yıllık izindeyim" diye geri çeviren ilçe müftümüze alkışı bir borç biliriz...
    kesinlikle çok iyimiş

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

E bu seferde bizzat başıma gelen bir olayı anlatayım...

Üç dört ay önceydi hartırladığım kadarıyla, tam akşam yemeği sırasında anneannemden bir telefon geldi ve eşim telefonu gülümseyerek bana uzattı.. Kesin dedim yeni bir bombayla karşı karşıyayım!

Buyur, nasılsın iyimsin faslını geçmiştik ki ilk bomba patladı; "hem televizyon, hemde digitürk kumandası çalışmıyor artık" dedi.. Aklıma forumda sorulan nedenini belirtilmemiş sorular geldi tabii :) Neyse neden oldu ne bitti diye sormaya başladım ki kendisi otomatik olarak anlatmaya koyuldu. Kendisi namaz niyazıynda olan biri olduğu için temizlik konusunda da biraz pimpiriklidir. Misafiri gelmiş o gün, müsafirin çocuğuda tuvalete girip girip çıktıktan sonra kumandayı alıp eline televizyonla falan oynuyormuş. Haliyle misafir gittikten sonra bizimkine bir kurt düşmüş ve bir takım işlemlerden sonra kumandaları kullanım dışı bırakmış. Kumandaları mikroptan arındırmak adına pril ile musluğun altında yıkayan ve bana "bu yüzden olmuş olabilir değil mi?" diye soran anneanneme sizden bir alkış istiyorum. :)) İşin daha da garibi kumandalar 2-3 gün sonra tekrar çalışmaya başladı, bu sayede hem mikroplarından arındı hemde çalışır durumdalar.

Unutmadan, digitürk'ün yayın sıkıntılarından bunalıp dizilerini izleyemeyince, ekranda yazan müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra operatör robot ile kavga eden kişi de benim anneannemdir... :)))
    Mesaj SaTuSa tarafından ( 19-06-2010, Saat 11:18 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye

:))) Güzelmiş. Beyaz Show'da Beyaz anlatmıştı, doğrudur mutlaka. Bir seferinde nasıl olmuşsa olmuş Beyaz Digiturk faturasını yatırmamış. Tabii yayın kesilmiş. Annesi telaşla oğlunu aramış "Eyvah eyvah tüm Türkiye'ye rezil olduk" diye. Beyaz ne olduğunu sorunca kadın "Televizyonda 'Sayın Beyazıt Öztürk, faturayı ödemediğiniz için yayınınız kesilmiştir' yazıyor, tüm Türkiye okudu, rezil olduk" diye dert yanmış.

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Geçen gün iş yerimi aradı tekrardan anneannem ve bizim kıza bağlatmış beni bir sinirle. Aldım telefonu direkt olarak söylediği, " hemen digitürkten kavga edecek birilerini bul " oldu, ben kalakaldım.. Bunu sürekli yapıyor bana, digitürk'e takmış durumda ve ne hikmetse beni de digi yetkilisi falan sanıyor.. Anlamış değilim artık, bundan sonra acil bağlanan telefonlara çıkmayacağım zaten.. :) Beyazı izleyemedim kaçırmışım yaaa, çok gülerdim kesin.. Evde bile televizyonu her açışımda yada kumadayı elime aldığımda digiplus yazısını gördükçe kendi kendime güler oldum... :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)