Toplam 13 Sayfadan 13. Sayfa BirinciBirinci ... 3111213
Toplam 65 sonuçtan 61 ile 65 arasýndakiler gösteriliyor.
    Gümüþ Üye Ogzhnozcn isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Cevap: Hangi konular için "Video Rehber" hazýrlamamýzý istersiniz? Ýstekleriniz bu ko

Alýntý cihanc isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    jb kurulumu için video var mý acba 5.0.1 4s için forumda görmedim
    Bildigim kadariyla yok ancak bunun icin video yapilmaz,cunku her surumun jailbreak yapma yontemleri ayni birkere ogrenildimi birdaha unutulmuyor,gerekli konulardaki anlatimlari okuyarak ve resimlere bakarak jailbreak yapabilirsiniz
    Öncelikle;

Forum Kurallarýný okumak için > Buradan
    Baþlangýç için,Tüyo Merkezi'ni incelemek için > Buradan
    Hertürlü Soru,destek için ise > Buradan

Yeni Üye

Cevap: Hangi konular için "Video Rehber" hazýrlamamýzý istersiniz? Ýstekleriniz bu ko

mrb jb yapma konusunda cook sorun yasýyoruz bu konu hakkýnda video hazýrlarsanýz cook muteþekir oluruz sizler için cok zor olmasa gerek

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarý

Alýntý mslmaslan isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    mrb jb yapma konusunda cook sorun yasýyoruz bu konu hakkýnda video hazýrlarsanýz cook muteþekir oluruz sizler için cok zor olmasa gerek
    Jailbreak & Unlock Yöntemleri bölümümüzde jailbreak yöntemleri için adým adým detaylý bir rehber hazýrlýyoruz.Bunun videodan farklý olduðunu düþünmüyorum þahsen.Gerçekten emek verilerek hazýrlanýyor çünkü ama video talebiniz de dikkate alýnacaktýr.Teþekkürler iyi forumlar

Yeni Üye

tamam super býr sýte kurmussunuz yontemlerýn hepsi sahane video olunca daha kolay oluyor býde anlasýlmasý daha basýt duruma geliyor

Yeni Üye

arkadaþlar merhaba bende acemilerdenim hazýrlamanýzý istediðim video redsn0w da 3 gs base band 6.15 'i düþürmek 2. cihazýmý ios 5.1.1 e yükseltim ama modem Firmware yi düþüremiyorum.internette aramadýðým video kalmadý ama türkçe yok.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 6 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 6 misafir.)