Toplam 14 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 66 sonuçtan 6 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Ynt: iPhone 2G Fake IMEI Girmek

Arkadaşlar bu ZiphoneKıremk çalıştırılması nasıl yapılıyor..Acil yardım lazım

Aktif Üye isaeff isimli üyenin avatarı

Abiler
    Ben ZiPhone 2,6b programini bulamadim? eskiden fake imei idi 2.2 yukledim simdi fake imei gitti nasil ve ne yapabilirim eski imei geri almak icin &
    iphone 3GS 16GB 4.1 CFW 06.15 BSB -- Normale Downgrade yapmak istiyorum !
    iphone 4 16 GB - 5.0 FW.

Aktif Üye isaeff isimli üyenin avatarı

Biraz uzun sürdü ama yaptım!
    Fake imei girdikten sonra 1600 1602 gibi hata veriyorsa dfu modda değil norma itunes 7.5 e takılıyken restore yapın.
    iphone 3GS 16GB 4.1 CFW 06.15 BSB -- Normale Downgrade yapmak istiyorum !
    iphone 4 16 GB - 5.0 FW.

Aktif Üye nurettinyasar isimli üyenin avatarı

bak sımdı elımızde ıphone 2 g var ve surumu 2.2 fake ımeısı yok yanı no servıs verıyo

sımdı ılk olarak ıtunes 7.5 ı yukluyoruz

sonra telefonu dfu moda alıp

Sıfth+restore yı tıklıyoruz gelen pencerede "iPhone1,1_1.1.4_4A102_Restore.ipsw" (bunu onceden ındırmıs olmanız lazım) secıyoruz

sonra telefon abuk sabuk hallere gırıyo bı ıslemler yapıyo goruyorsun ama ne oldugunu bende bılmıyom :D

sonra yukeleme esnasında hata verdı

hıc korkmayın hemen "ZiPhoneWin-2.6b.exe" programı ımdadınıza kosuyor o esnada hemen ZiPhoneWin-2.6b yı acıp "do it all" (acılan pencerede sol ust tarafda) tıklıyoruz

ekranda bıraz (10-20 sn falan) ıslemler oluyo sonra sıyah bır ekran ve bı kodlar yazmaya baslıyo

bu kodların kendı kendını yazması ıslemı yaklasık bı 4 dk falan alması lazım (yoksa bı yerde fault verıyordur basıma geldı 2.2.1 ı bu sekılde yapmaya kalkınca ama onuda duzelttım 2.2 yaptım ılk once sonra bu ıslemlerı yaptım oldu 5 uzerınden 5 yanı)

sonra o 4 dk gecınce telefon acılır ancak telefon cekmez cunku beyz bandı ve ımeı orj dır

hemen korkmadan "ZiPhoneWin-2.6b" programından "fake imei" yı ımeı kodu gırıyoruz (5 mılyonda telefoncular satarlar)

"perform actıons" dıyınce telefonda yıne o sıyah kodlu ekran gelıcek bu ıslemde yaklasık 4-5 dk alıyo

sonra telefon 1.1.4 versıyonlu fake imei li ceken bı telefon oluyo

sıra geldı 2.2 sonrada 3.0 yapmaya

ıtunes 8.2 yı yukluyoruz (7.5 ı sılmenıze gerek yok dırek ustune yuklesenızde oluyo ama belgelerım/müzıkler/itunes klasorunu yuklemeden once sılın)

Sıfth+restore yapıp "iPhone1,1_2.2_5G77_Custom_Restore.ipsw" secıyoruz (dıkkat edın Custom yazıyo yanlıslıkla "iPhone1,1_2.2_5G77_Restore.ipsw" falan kullanmayın yoksa fake ımeı gıder)

ıslerler oluyo telefon 2.2 oldu ve hala fake ımeı devam edıyor

sımdı sıra 3.0 da hemen ıtunes u ınternet olan bı yerde update lıyoz kı hata vermesın yok sa verıyo ben bı daha basa dondum :P

ıtunes guncelleme ıslemınden sonra yıne Sıfth+restore yapıp "iPhone1,1_3.0_7A341_Custom_Restore.ipsw" ı secıyoruz (bakın yıne dıkkat Custom yazıyo bu olaya cok dıkkat basa donmeyın fake ımeı gıder yoksa)

ıslemler yamamlanıyo telefonunuz artık fake ımeı lı ve surum 3.0

kullanmaya hazır hale geldı hayırlı olsun

programlar falan yuklemek ıcın sıtedekı degerlı arkadaslarımız anlatmıslar http://cydia.hackulo.us cydıa lınkınden Appsync for OS 3.0 programını cydıa yardımıyla yukleyıp telefona hemencecık bı reset atmanız gerekıyo hade daha da hayırlı oluvesın garı

Yeni Üye

arkadaşlar ustalar lütfen yardım edin iphone 2g ziphone de fake imei girerken siyah ekranda kaldı ne yapsam orda kalıyor dfu moda alıyorum o siyah ekrandaki yazılar geliyor belirli bi yerde şöle yazıyor( bsd root :md0,major 2,minor 0) sürekli bu yazıyor yarım saat bekledim hep aynı kabloyu sökünce de aynı yer çıkıyor kafayı yiyecem bi zahmet bi yardım edin allah rızası için

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)