PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Bir garip iTunes hatası ..

Ascentarium
27-02-2010, 18:23
iTunes ver 9.0.3.15 kullanıyorum. PC'de OS olarak XP kullanıyorum.

[ 1 ]
iPhone bağlantısını ne zaman yapsam, kabul ettiğim halde "iTunes Software License Agreement" ekranı gelip yeniden "Agree" seçmemi istiyor. Her defasında ben "Agree" seçip devam ediyorum, ama yeni bağlantıda tekrar benden bunu gerçekleştirmemi istiyor!

[ 2 ]
Sync başlamazdan evvel yine her defasında aşağıdaki uyarıyı alıyorum:

iTunes cannot sync information with the iPhone “xx” because syncing has been disabled on this computer. Do you want to enable syncing?
If you do not enable syncing, iTunes will not be able sync contacts, calendars, bookmarks or mail accounts to your iPhone.
Yes No

Burada da "enable" seçmeme rağmen, yine her yeni iTunes bağlantısında bu sorgu ekranı ile karşılaşıyorum.

[ 3 ]
Sync için "enable" seçtikten sonra bu kez de aşağıdaki uyarıyı alıyorum:

iTunes was unable to load provider data from Sync Services. Reconnect or try again later. OK

Buna da OK diyorum, yedekleme, app yükleme, değişiklik vs her şeyi yapabiliyorum. Ama nedense bu silsile her yeni iPhone-iTunes bağlantısında yineleniyor. Bunu nasıl çözebilirim?!

drocell
27-02-2010, 19:36
benden daha ii bilenler vardır zaten onlar da yardım edecektir.bilgisayarı itunes üzerinden tanıttırıp izin aldırdın mı? belki problemin ondan kaynaklanıyor olabilir.

Misafir.
27-02-2010, 19:37
misafir hesabımda oluyor aynı olay itunesin kısayoluna sağ tıklayın yönetici olarak çalıştır deyin