PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları 3gs kapandıkdan sonra tekrar acılmıyor

nurettinyasar
27-02-2010, 16:05
blackra1n programıyla telefona cydıa yuklemeye calıstım ancak hersey guzel gıderken yenıden baslatılsınmı dıye sonradu cydıa yı falan yukledıkden sonra. Ancak yenıden baslattıgımda artık acılmıyo bunu cozebılırmıyız sadece o kıvırcık saclı arkadasın programıyla acabılıyom ancak telefon cekmıyor..
bu olay 3gs telefonda oldu arkadasımında yaparım dedım okumadan sonra boyle sıkıntı oldu duzeltmem lazım ama nasıl bu konuda yardım edersenız sevınırım bıde yurt dısındayım sımdı 3gs alıcam 32gb lık ancak turkıyede bunu calıstırabılecekmıyım ve hangı restore dosyasını yanı surumu kullanmam gerekecez bana surum onemlı degıl sadece cydıa calsıssın ve ıstedıgım uygulamayı yukleyebılıyım yeter
nasıl yapıcagı anlatırsanız sevınırım yada nelere dıkkat etmem gerektıgını sımdıden tesekkurler

Misafir.
27-02-2010, 16:07
blackra1n ile yapacaksınız başka yolu yok.

3gs getirseniz sim lock olmayan cihaz bulmaya çalışın yoksa sim lock olan cihazı burda kullanmanız çok zor

nurettinyasar
27-02-2010, 16:11
sım lock olmayan derken bunu nasıl anlayabılıcem ımeı falanmı nasıl bısey yanı _?

Misafir.
27-02-2010, 16:11
aldığınız yere soracaksınız

nurettinyasar
28-02-2010, 11:26
KATAR dan alıcam ısalah anllasırız o zaman adamlarla :P
3 ay sonra gelıcem turkıyeye o zaman basınızı agrıtıcam sonra nasıl yaptıgımı resımı sekıde anlatıcam buradan

N!t£cn@klQw
28-02-2010, 11:31
katardan alınan bir cihazın simlockunun olmaması zor olabilir..