PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları tekrar merhaba ipod touch 3.nesil

firmament
26-02-2010, 00:42
vatan bilgisayardan almış olduğum ipod touch 3g oynatıcıya bir kaç müzik attık sorun yoktu sonraki günlerde karşılaştığımız olay restore oldu cihazda 3.1.2 yüklüydü kendiliğinde tunes ipod olarak görmeye başladı yani önceden nişanlımın ismini görüyordu şu an ipod yazıyor tuneste ayrıca sadece restore sekmesi mevcut müzik filan atmak için gerekli olan yerler mevcut değil ne yapmam gerekiyor yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden cihazda hiç birşey kurulu değil

firmament
26-02-2010, 13:44
yardımcı olabilecek kimse yokmu

N!t£cn@klQw
26-02-2010, 13:49
bence forum kurallarını okuyunuz... kalın yazmak yazaktır.

firmament
26-02-2010, 13:56
işyeriden fazla takip edemiyorum kusura bakmayım gerekli düzeltmeyi yaptım

LaMPaRD
27-02-2010, 03:38
sorunuza cevap verilmemiş.itunes ile cihaz kısmından (devices) sol taraftaki menü yani buradan cihaz ismine tıklayıp f2 tuşuna bastıktan sonra istediğiniz ismi cihaza verebilirsiniz,tekrar nişanlınızın ismini verebilirsiniz mesela.müzik falan atacağınız kısmı da büyük ihtimalle kapadınız yine aynı yerde devices kısmında cihazın adında sağa doğru yatık bi üçgen vardır
ona tıkayıp o üçgeni aşağı kısma gelmesini ve cihazınızın müzik yada vb. sekmelerinin görünmesini sağlayabilirsiniz.

drocell
27-02-2010, 19:43
arkadaştan sorunun çözülüp çözülmediğine dair bir cevap gelmemiş. benim anladığım kadarıyla cihazın restore olmaya ihtiyacı var. cihaza uygun firware i indirip shift tuşuna basılı tutarak o görünen restore tuşuna basarak indirdiğin firmware gösterip yeniden restore etmen gerekiyor gibi. aynen bu durumlarda nişanlınızın ismi yerine ipod yazar.restore sonrası tekrardan isim verebilirsiniz. umarım tahminim doğrudur. [:)]

firmament
27-02-2010, 23:33
tahmininiz doğru restore edilmeye ihtiyacı vardı bende yaptım fakat yüklenemedi siteden indirmiş olduğum bütün dosyaları da denedim gene olmadı bende apple shopa gittim 50 milyona yüklediler 3.1.3 sürümü cihaz 3g touch şu anda müzik atamıyoruz gene ve mail sorunu yaşıyorum eve gelince farkına vardık mail açılmıyor ve müzik atamyoruz eşleşme sırasında writing filan birşeyler diyor

djcaner
28-02-2010, 15:49
Dostum Telefonu son kez daha Restore edip iPhone ile ilgilenen (Apple Store dışında) bir yere verirsen. Belki (bir ihtimal) yenisi ile değiştirebilirler. Bir sor bakalım Genpa ya.