PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPhone 2G de internet ayarları nasıl yapılır?

james_kad
21-12-2008, 20:26
Arkadaşlar iPhone um 2G ve sürümü 2.2. Vodafone kullanıyorum. İnternet ayarlarını nasıl yapabilirim? Malum wifi heryerde bulunmuyor. Nereye baktıysam Ayarlar > Genel > Ağ > Edge ile ilgili açıklamalar var. Halbuki Ayarlar > Genel > Ağ > bölümünde EDGE yok bende. Yardımcı olursanız sevinirim.

james_kad
22-12-2008, 20:07
Ok diğer hatlar için yazın ya :) vodafone şart değil. yok mu bilen dostlar? vodafone bayiine sordum onlar da bilmio :)

james_kad
23-12-2008, 21:23
Bilen yok demek :) Bu arada yeni aldığım Avea kontörlü hattıma 2 ay avea dan ücretsiz internet geldi. Az önce sim kartı taktım ve sol üstte E yazısını görüyorum. E yi görünce hmn safari yi açtım fakat 'hücresel veri hatası' şeklinde bi uyarı geldi ve bağlanmadı. Ayarlar>Genel>Ağ bölümünde 'Hücresel veri ağı' yazan yeri avea dan gelen msjlarda yazdığı şekilde ' APN, kullanıcı adı, parola' kısımlarını doldurdum. Safariyi açtım tekrar. Bu seferde brz bekledikten snr 'Sunucu yanıt vermeyi durdurduğu için safari sayfayı açamadı' uyarısı geldi. Yarın avea bayisine sorcam ne yapmaya çalışıyosunuz diye :) Bu sorunu yaşayıp da halleden bi arkadaş varsa, beni yarına kadar beklemekten kurtarsın lütfen :)

demirdemir
23-12-2008, 23:10
kardeşim arayıp müşteri hizmetleriyle görüşceksin hallediyolar. [:'(]

james_kad
25-12-2008, 19:34
Müşteri hizmetlerinin sölediklerini yaptığım halde olmadı. Teli görmeleri lazımmış avea bayiine gittim. Ayarlar>Genel>Ağ kısmında Hücresel Veri Ağı yazan yere 'internet' yazınca bağlandı alet.Müşteri hizmetleri 'wap' yazın diyodu. Nys halletmiş olduk.

demirdemir
25-12-2008, 21:20
wap iphonede olmuyor ki(=.neyse kardeşim hallettiysen ne mutlu. [:'(]

Misafir.
26-12-2008, 09:15
müşteri hizmetleri hiç görmüşmü bu cihazları :P:P

james_kad
27-12-2008, 00:39
2g yi gördüklerini sanmıorum. Ne yazıkki herşeyi 2 sene geriden takip ediolar :))