PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları TP LİNK SORUNU

ewrener
23-02-2010, 21:41
arkadaslar ilginc bir sorunla karsı karsıyayım galiba. elimde bi adet tplınk-tl-wa601g kablosuz erişim cihazı var . bilgisayarımdaki kablolu baglantı kablosunu cihaza taktım(kablolu baglantıyı komsudan alıyorum) ve cihaz kablolu baglantıyı cok guzel kablosuz olarak calıstırdı ve iphone ile nete girdim kablosuz olarak. fakat bi 10 dakka sonra baglanmamaya basladı. kablosuz baglantı var gibi ama sitelere baglanmıyo. wifitrak ile baglantıya baktıgımda normalde kırmızı bi yuvarlak olurya baglantının yanında orası siyah. baglantıyı goruyor ama baglantı sanki kapalı gibi gosteriyor. acaba sorun nedir? tahmini olan yada bilen varmı .simdiden tesekkur ederim.

bi de bu bahsettigim wifitrak te baglantıların yanında sifreliyse bi kırmızı yuvarlak icinde bi kilit sifreli degilse sadece kırmızı bi yuvarlak işaret oluyor kullananlar bilir. cogu zaman dısarda sifresiz baglantı yakaladıgım oluyor ozellikle airties ve tp-link olan baglantılarda hep kırmızı olması gereken işaret siyah ve baglandı gibi gosterip hiç birsey acamıyorum. bunun gibi bi olayı yasayan varmı acaba?

ewrener
24-02-2010, 22:43
çözüm bulunmuştur. saolun