PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları 3G 8GB Şebeke Problemi

SenyorS
20-02-2010, 20:29
Merhaba Arkadaşlar 3g 8gb cihazım var şebeke gidip geliyor bazen hattım vodafone oldğu için sürekli 7542 den arandığım dan dolayı msj geliyor saniyeler öncesi arama yapıp arandığım zaman telefona arada sırada ulaşılımıyor. acaba yazımsalmıdır yoksa donanımsalmıdır.
Cihaz Sim Kilitlidir.
İkinci Olarak Titreşim için Programmı gerekli.
Titreşimde Çalışmıyor ayarlaını yaptım ama olmadı.

LaMPaRD
21-02-2010, 20:26
cihazı düşürdüyseniz titreşim yapan motor hasar görmüş,bozulmuş olabilir normalde titreşim off'dan on yaptığınızda da titriyor telefon ses ayarlarından deneyin.Cihaz çekme durumuna gelince kardeşimin 3GS'de sizin gibi gidip geliyordu ve garantiye yolladı,yeni telefon yolladılar.Garantin devam ediyorsa sende garantiye yolla.Ama düşük kırık vb. bir durum var ise garanti kapsamı dışında sayarlar cihazınızı.

SenyorS
23-02-2010, 12:18
Tşkler Düşürmeedim yere ama pc bağlantı kablosunu bağlandıpı kısımın arka kapak tarafında tam ortadan çoook ufak kırılmış gibi duruyor. garantisininde devam ettiğini nerden öğrenebilirim cihaz hediye geldi ama genpa dan alışmış olduğunu biliyordum 1 yıldan fazla old kllnyrm

LaMPaRD
23-02-2010, 14:42
genpa müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Tel 0212 359 0 359