PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları ıphone sistem dosyalarına ulaşma !!

bekops
18-02-2010, 16:54
Arkadaşlar 1 haftadır araştırıyorum bir türlü ulaşamadım sistem dosyalarına nasıl ulaşabilirim bilgisayardan . şimdiden teşekkürler

N!t£cn@klQw
18-02-2010, 17:02
arkadaşım yazım şeklinizi forum kurallarına uygun hale getirirmisiniz ...

Misafir.
18-02-2010, 17:05
arkadaşım 1 haftadır araştırdınız ya o zaman gözünüze çarpmış olması gereken bir nokta var jailbreak ve unlock yöntemleri diye

bu konuyu açarken sildiğiniz bir yazı var ne diyor o yazıda (hani araştırdınız ya)

Merhaba.

Lütfen karşılaştığınız sorunu açık olarak yazın.Hangi işlemi yaparken sorun çıkıyor,aldığınız hata kodunu tam olarak nedir? Ek olarak cihazınızın modelini ve kullandığınız firmware sürümünü de belirtin ve lütfen biraz sabırlı olun.Cevap gelene kadar arama yaparak çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Konu başlığında "Yardım,lütfen,acil" vb. konuyla alakasız kelimeler kullandığınızda,konunuzun yöneticiler tarafından silinebileceğini unutmayın.İyi forumlar.

sorunuza bakacak olursak hiç birşey yok ne fw dürümünüz ne cihazınız ne jblimi değilmi nede forum kurallarına uygun mesajınız var sizce biz size yardım etmezsek haklı mıyız değil miyiz?

baris59
05-04-2010, 23:40
touch copy o9 programı sana yardımcı olabilir