PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları kırılmış uygulamayı (.ipa) bilgisayardan iphone'a yuklemek

nitrogenous
14-02-2010, 04:27
merhaba

tam 1.5 saattir forumlari arastiriyorum altini ustune getirdim yinede bulamadim, konuyla alakali forumlarda kilitli oldugundan msj yazamadim mecburen baslik acmak zorunda kaldim.

ben Hawx adinda bir .ipa oyunu indirdim bilgisayarima (243 mb civari), onu itunes'a oradanda telefonuma atmak istiyorum. telefonum iphone 3G - FW 3.1.2

itunes'a atmayi basardim uygulmanin uzerine 2 kere tiklayarak, ama bu sefer itunes'taki uygulamalar sekmesinde sadece o oyun gozukuyor, ve sync yapar isem diger uygulamalarin silinecegi uyarisi karsima cikiyor. bu korkuyla sync yapamadim, restore isleriyle tekrar ugrasmak insan omrunu yiyor

iphone 3G - FW 3.1.2 icin hangi yollari takip edip, hangi uygulamayi indirerek guvenle bu .ipa oyunu tlfnuma atabilirim acaba?

forumlar fena karisik, ve ilk mesajlarin cogu guncellenmemis ya da FW 2.0 versiyonlarina hitap ediyor.. yardimci olursaniz cok memnun olurum

tesekkur ederm

Sylar
14-02-2010, 09:19
Üm oyunlarınızı cihazınızda installous ile kurduysanız bunu yapar, installousun ayarlarında itunes ssync aktif olsun. Cihazınıza itunes üzerinden sağ tıklayın transfer purchases deyin. Eğer aktarmazsa uygulamaları siz yeniden bilgisayara ipa dosyalarını atıp yeniden kuracaksınız.

nitrogenous
14-02-2010, 14:41
transfer purchases dedikten sonra uygulamalarin hepsi itunes uygulamalar bolumunde gozuktu :-) oyunla beraber.. simdi hepsini sync yaparsam bu uygulamalara birsey olmaz diyorsunuz?

[JW]
14-02-2010, 14:47
arkadaşım installous ile kurduysan ipa ları cihazdan bilgisayara kopyalayıp, sync yapmayı deneyebilirsin. eğer uygulamalarda önemli kayıtların varsa, onlar gider diye korkuyorsan appbackup uygulamasınıda kullanabilirsin. çok basit bir uygulama, tüyo merkezinde rehberde var zaten. bu kadar korkmaya gerek yok yani, gerekli önlemleri alıp deneyin. :)

ayrıca forumlar karışık demişsin. neresi karışık söylersen, düzeltmeye çalışırız.

Sylar
14-02-2010, 16:02
author=nitrogenous link=topic=14762.msg100296#msg100296 date=1266151261]
transfer purchases dedikten sonra uygulamalarin hepsi itunes uygulamalar bolumunde gozuktu :-) oyunla beraber.. simdi hepsini sync yaparsam bu uygulamalara birsey olmaz diyorsunuz?

olmaz bir şey

nitrogenous
14-02-2010, 16:35
eyvallah.. bu halletti [:'(]