PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Öfkem ve Ben'

james_kad
12-02-2010, 20:45
Demir Demirkan'ın yeni maxi single'ı 'Öfkem ve Ben'in ilk video klibi 'Aşktan Öte' ilk kez Turkcell'de!

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından, besteci, söz yazarı, prodüktör ve yorumcu Demir Demirkan’ın yeni maxi single çalışması 'Öfkem ve Ben' Pasaj Müzik etiketi ile 2010 Şubat ayının son haftası müzikseverlerle buluşacak.

http://www.akormerkezi.com/imajgoster.asp?mod=3&id=14465

Albümde yer alan söz ve müziği Demir Demirkan’a ait 'Aşktan Öte' isimli akustik parçanın video klibi Burak Ertaş yönetiminde çekildi. Eski bir tiyatro sahnesinde görüntülenen klipte Demirkan’a özel kostümlü model Didem Soydan ve Polonyalı manken Anya modern dans ve tango figürleriyle eşlik etti.
1992’den beri tanınmış rock ve heavy metal gruplarında müzik yapan Demirkan, Los Angeles’te Scott Henderson, Frank Gambale, Paul Hanson gibi isimler ile de çalışmıştır. Yaptığı çalışmalar arasında reklam/TV jingle’ları, dizi ve film müzikleri bulunmakta, solo albümlerinin yanı sıra Şebnem Ferah, Sertap Erener ve daha birçok ünlü ismin prodüktörlüğünü de yapmaktadır. Demirkan’ın bestelediği Every Way That I Can parçası 2003 yılında Türkiye’ye Eurovision Yarışmasında birincilik kazandırmış ve dünya marketlerinde 400.000 adet single satışı yapmıştır.

akormerkezi.com