PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları cydia sorunu

ewrener
05-02-2010, 16:19
arkadaşlar yine ben:) ya benim cydia cok yavas neden acaba ozellikle loading data ve reloading data yaparken cok fazla bekletiyo. dakikalarca bekliyorum acılısta.. ve bugun ifiles uygulamasını yuklerken de sorun cıkardı programı yuklemeden once bi kere kendilignden kapandı cydia. digerinde ise programı yukledim reloading data dedi bekle bekle öldüm sonra return to cydia dedim kendş kendine springboarda geri dondu.. acaba source lardan mı kaynaklanıyo sorun? iphone 3g 8gb 3.1.2 os [gl=18.gif]

KupaValesi
05-02-2010, 16:21
ne kadar çok soruce o kadar yawaş cydia. ifile ı nerden kurdun bilmiyorum ama bazı soruce larda sorunlu olabiliyor. kullanmadığın soruce ları kaldırarak hızlandırabilirsin.

ewrener
05-02-2010, 16:25
be youriphone kaynagından yükledim ifile. su anda sorun yok gibi gorunuyor ama en iyisi ben soruceleri kaldırayım. umarım duzelir. ama acaba yukledigim progrmların sorucelerini kaldırırsam uygulama da kalkarmı? mesela ifile i beyourphhone dan yukledim. beyouriphone kaynagını silersem ifiles ta silinirmi?

KupaValesi
05-02-2010, 16:27
hayır silinmez. yüklediysen sıkıntı yok. sadece aynı kaynak olmadığı için sildiğinde geri yükleyemezsin. yeniden girersin hangisinden yüklediysen halledersin.

ewrener
05-02-2010, 16:29
hey arkadaş saol :) [gl=9.gif]

Qubyyy
05-02-2010, 17:41
author=ewrener link=topic=14264.msg93517#msg93517 date=1265379915]
be youriphone kaynagından yükledim ifile. su anda sorun yok gibi gorunuyor ama en iyisi ben soruceleri kaldırayım. umarım duzelir. ama acaba yukledigim progrmların sorucelerini kaldırırsam uygulama da kalkarmı? mesela ifile i beyourphhone dan yukledim. beyouriphone kaynagını silersem ifiles ta silinirmi?

Arkadaşın dediği gibi silinmez tekrar aynı kaynaktan(be your iphone den) girip kaldırmak istediğin uygulamaya gelip modify(normalde orda install yazar ilk yükliceksen dosyayı) bastıktan sonra uninstall seçeneğini seçtikten sonra silersin.
Bazen cydia dan yüklediğimiz sourceler sıkıntılı oluyor, reload yaparken error veren url ler var mesela. Bendede seninki gibi bir sorun vardı, arkadaşlar yardımcı oldu 3.1.2 restorasyonu üzerine Jailbreak ve unlock yaptım şimdi tık yok makinada.

Not: Bu iphone işlerine başlayalı tam olarak 24 saat oldu, bunları yaptım :) Dün bu saatlerde cydia var benim tel. JB li mi diyordum [gl=7.gif]

KupaValesi
05-02-2010, 18:10
helal [:'(]