PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Jail break sonrası youtube sorunu ?

cojos
03-02-2010, 22:32
Jailbreak öncesi hiçbir ayar yapmadan youtube programı ile direk videoları izlerken şimdi mesela en çok izlenenler bölümüne tıklayınca şu yazıyı alıyorum "youtube'a baglanılamıyor" ve hiçbir video oynamıyor bu sorun nasıl çözülür ?

edge ilede wifi ilede aynı hatayı alıyorum önceden ikisiylede baglanabilirdim

Misafir.
03-02-2010, 23:04
forumda arama yaparsanız bi cydia kaynağından bir yama indirmeniz gerektiği söyleniyordu youtube fix galiba

cojos
03-02-2010, 23:07
şöyle bir bilgi var fakat o source'da söylenen program yok
]Arkadaslar konuyu forum icinde arastirdim ama bu yontemle ilgili birsey bulamadim. Eger daha once acilmissa oraya tasiyabiliriz.

Youtube a baglanamiyor hatasi alanlar icin youtube baglanmanin yolu.

1- Cydia da source e http://cydia.iphoneil.net/ kaynagini ekleyin.
2- Daha sonra kaynaga girerek veya search den direk Push Fix & youtube programini bulun ve yukleyin. Youtube calisacaktir.

Bizzat kendim denedim ve calisti. Yalniz kaynagin icindeki diger programlarla ilgili uyarilar var. Diger programlara dokunmayin derim.

Kolay Gelsin.

Misafir.
03-02-2010, 23:15
başka source'lara bakınız bi yerlerde var sinful yada beyouriphone kaynaklarında olması lazım eğer bulamazsanız pek bi şansınız yok

Sylar
04-02-2010, 01:04
push fix olarak geçiyor forumda aratısanız alternatif cydia kaynaklarına da ulaşabilirsiniz.