PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları 2g 8gb açılmıyor nasıl çözecem yardım edin (resimli)

ALEXLEON
03-02-2010, 00:40
ekran bu şekilde takıldı açılmıyor
çözümü bilen varmıdır

http://i46.tinypic.com/auf6ad.jpg

SaTuSa
03-02-2010, 00:42
cihazı bilgisayara bağlayın itunes restore edin der yapmayın, blackra1n programını çalıştırıp açabilirsiniz cihazı, bu dediklerimi jb yaptığınızı ve sonrasında takıldığını düşünerek söylüyorum

ALEXLEON
03-02-2010, 00:49
valla arkadaşım çok sağol ama restore ettim şimdi yine jb yapmam lazım galba doğrumuyum??? [gl=8.gif] [gl=8.gif]

SaTuSa
03-02-2010, 00:54
evet doğru restore ettiysen tekrar yapman lazım, 2 dakka bekleseydin keşke gelmiş cvp hemen zaten..neyse eğer bundan sonra tekrar olursa bu şekilde açın restore etmeyin..
bu arada restore modda ki resime bakınca pwnage tool ile yaptığınızı düşünüyorum haklımıyımdır

ALEXLEON
03-02-2010, 00:56
doğrudur senin bir önerin varsa onu yapiim jb için [gl=7.gif]

SaTuSa
03-02-2010, 00:58
şimdi o programla eğer bu işler üzerinde çok tecrübeniz yoksa bu sıkıntıyı aşmak için gerekenleri yapmanız biraz zor olur bootloader ları falan yüklemeniz gerekiyor expert mode seçerek.. neyse..
jb konularında redsn0w 0.9.2 sürümü var konu içinde gerek bilgiler mevcut, orada da bootloader dosyaları da var raatça indirip kurabilirsiniz ki sizin kullandığınız programdan daha kolaydır işleyişi onu denemenizi tavsiye ederim. dikkat edin yanlış redsn0w için iki konu var birisi mac içindir ona göre yapın seçiminizi [:'(]