PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iFile'e dikkat

Unforgiven01
02-02-2010, 14:07
Merhaba arkadaslar.
Rar dosyalarini acmak icin http://www.sinfuliphonerepo.com/ kaynagindan iFile yazilimini indirdim. Indirmemle birlikte cihazin yazilimi coktu. Ilk anlarda sorunun ifile dan kaynaklandigini dusunmemistim. Tekrar restore ederek duzelttim. Daha sonra sorunun ifile da oldugunu anlayana dek cihazim tam 3 defa coktu. Yine restore ederek duzelttim ama simdi baska bir problemim var.
Itunes da "restore from backup" secenegi kaybolmus. Fakat backup dosyalarim c:\documants and settings\application files.........\backup klasorunun altinda mevcut. Aceba backup klasorunun altinda mevcut olan yedeklerimi itunes neden gormeyebilir?

SaTuSa
02-02-2010, 14:19
ilk olarak yeni cihaz gibi tanıtıp sonra backup almayı deneyin...
aynı kaynaktaki ifile'ı kullanıyorum bende sürekli olarak onu yüklüyorum her restoreden sonra ama daha hiçbir sıkıntı yaratmadı bana

Sylar
02-02-2010, 14:24
sinfuldaki problemli olabilir beyouriphone kaynağındakini deneyin bir dahaki sefere. customfw yapıysanız o da yol açmış olabilir.

Unforgiven01
02-02-2010, 17:20
author=« satµsa »™ link=topic=14030.msg90930#msg90930 date=1265113177]
ilk olarak yeni cihaz gibi tanıtıp sonra backup almayı deneyin...
aynı kaynaktaki ifile'ı kullanıyorum bende sürekli olarak onu yüklüyorum her restoreden sonra ama daha hiçbir sıkıntı yaratmadı bana

dedigin yontem ise yaramadi kardes

Unforgiven01
03-02-2010, 13:04
Backupkari kurtarmam konusunda bilgisi olan varmi aceba?