PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları kırılmış uygulamaların itunes eşzamanlama sırasında silinme problemi

obimikel
30-01-2010, 19:51
forumdan yararlanarak iphone a jb vs. yaptım..kablosuz baglantı ile gene forumdaki kırılmış bir takım oyun ve uygulamaları iphone a yükledim..oyun ve uygulamalarda herhangi bir sıkıntı yoktu silinene kadar..fakat iphone u pc ye bağlayıp itunnes üzerinden eşzamanla yaparken sonradan yükledigim kırılmış oyun ve yüklemelerin silindigini gördüm..burdaki sorunları hızlı hızlı okumaya çaıştım ve aynı konuya benzer bir konu gözüme çarpmadıgı için konuyu açtım..aynı konu var ve gözümden kaçtıysa mod. arkadaş kızmasın artık =)

Misafir.
30-01-2010, 21:54
kızmıyoruz :)))

yükleme yönteminiz installous ile mi oluyordu eğer öyleyse installous'un ayarlarından itunes ile alakalı bir şey var onu on konumuna getirin

cydiadan appsync yaması indirin direk pcden kurmak için

obimikel
31-01-2010, 01:08
author=££èrjïk link=topic=13829.msg89136#msg89136 date=1264881247]
kızmıyoruz :)))

yükleme yönteminiz installous ile mi oluyordu eğer öyleyse installous'un ayarlarından itunes ile alakalı bir şey var onu on konumuna getirin

cydiadan appsync yaması indirin direk pcden kurmak için

hocam direk kablosuz baglantı ile iphone dan giriyorum sonra installous ile indirip kuruyorum..pc den indirip kurma işlemini baya uğraşmama rahmen yapamadım bazı programları windows7 ile uyumsuzlugu sorununu çözemedigimden..misc diye bir kısım war ordaki itunes sekmesini kapattım umarım işe yarar..
bu arada appsync for 3. vs die bi eklenti kurmuştum zaten cydia üzerinden..anca kırılmış uygulamaları kablosuz baglantı kullanarak iphone dan yapabiliyorum..keşke şu pc ye indirip kurma işini çözebilsem hocam ya..

Misafir.
31-01-2010, 01:13
versiyonunuz nedir?

obimikel
31-01-2010, 01:49
3.1 yazıyo itunnes de odur sanırım =)

Misafir.
31-01-2010, 02:00
appsync yamasını kurduğunuz halde atamıyor musunuz tekrar deneyin kurmayı o yamayı

Sylar
31-01-2010, 02:26
Cihazınızda installous ayarlarında itunes sync on olması laızm ben xp kullanırken atıyordu programları ancak win7de deneyemedim.

obimikel
31-01-2010, 02:41
dediginiz gibi yaptım..ama denemeye korkuyom şimdi yanlışlıkla denersem silinip silinmedigini buraya belirtirim..