PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iNaked hakkında...

cq483
27-01-2010, 12:55
Nomao iphone application to see people naked (X-ray) - Çıplak Gösteren iPhone ?

Bir Fransız iPhone uygulaması olan Nomao gizli bir fonksiyona sahip. Sokaktaki insanları bir çeşit x-ray yardımıyla çıplak gösteriyormuş. İzleyelim…

http://www.youtube.com/watch?v=AHSEbDdep3Y&feature=player_embedded
bu programı bulamıyorum.gerçekten var mı yoksa fake mi hala çözemedim.sadece video görünütleri var.programın adı başka birşey mi yoksa...

xewor3g
27-01-2010, 13:01
Gerçek olduğunu sanmıyorum. iPhone'da öyle bir donanım yok ki. Böyle şeylere inanmayalım arkadaşlar. [8D]

N!t£cn@klQw
27-01-2010, 13:05
yuh diyeceğim arkadaşlar artık cihazı ne hale soktuk yahu, ki böyle birşey olsa bile ne yararı var sizlere ?

xewor3g
27-01-2010, 13:09
Videoyu dikkatle izlerseniz sahte olduğunu anlamak zor değil.

SaTuSa
27-01-2010, 13:23
Bu konu öncelerde de gündeme geldi, saçma sapan olmasının yanında tamamiyle sahte bir uygulama da olduğu gün gibi ortada... Vuralım asma kilidi gitsin derim ben [8D]

xewor3g
27-01-2010, 13:27
author=« satµsa »™ link=topic=13634.msg86427#msg86427 date=1264591401]
Bu konu öncelerde de gündeme geldi, saçma sapan olmasının yanında tamamiyle sahte bir uygulama da olduğu gün gibi ortada... Vuralım asma kilidi gitsin derim ben [8D]

Abi bunlar baya yaygınlaştı. Bir de dikkatimi çeken şu ki App Store'u şöyle inceleyeyim dediğimde karşıma sürekli +18 içerikler geliyor. Apple'ın bu saçmalığa bir son vermesi lazım. Yani hani cidden +18 olsa içim yanmayacak bir amaca yönelik olmuş olacak ama o da yok. Boş boş işler. Dandik sitelerdeki arkadaş arama reklamlarına benzemiş.

v_a_r_o_s
27-01-2010, 13:27
İmkansız !! [gl=18.gif]

cem_kaan_24
01-02-2010, 16:56
KupaValesi Edit: Uyarılara rağmen mesajınızda düzeltme yapmamanızdan dolayı silinmiştir. Lütfen forum kurallarına uyalım.

KupaValesi
01-02-2010, 17:22
author=cem_kaan_24 link=topic=13634.msg90319#msg90319 date=1265036186]
ÖNCELİKLE MRB COK ARASTIRDIM SİZİN GİBİ VE PROGRAMI BULDUM YÜKLEDİM IPHONEME PROGRAM GPRS PROGRAMI TÜRKİYEDE GPRS OLARAK CALISMAKTA AMA FRANSADA GERCEKTEN VİDEODAKİ GİBİ CALISIYOR SALLANDIGINDA X-REY CİHAZI VAZİFESİ GÖRÜYOR AMA KONUMUNU DEGİŞTİRMEK İSTEDİGİMDE SADECE TURKİYE SECENEGİ SUNUYOR BİZE FRANSAYA GİTMEK LAZIM :))

öncelikle mesajının tamamını büyük harflerle yazman forum kurallarına aykırı düzeltmeni rica ettikden sonra;

x-ray in ne demek olduğuna değinmek istiyorum.

X-ışınları ya da Röntgen ışınları, 0.125 ile 125 keV enerji aralığında veya buna karşılık, dalgaboyu 10 ile 0,01 nm aralığında olan elektromanyetik dalgalar veya foton demetidır. 30 ile 30.000 PHz (1015 hertz) aralığındaki titreşim sayısı aralığına eşdeğerdir. X ışınları özellikle tıpta tanısal amaçlarla kullanılmaktadırlar. Yükünleştirici ışınım sınıfına dahil olduklarından zararlı olabilirler. 1895'de Wilhelm Röntgen tarafından bulunduğundan sıkça Röntgen ışınlarından söz edilir. Wilhem Röntgen X ışınlarını tesadüfen bir deney yaparken bulmuştur.

Röntgen ışınları ışığa benzeyen fakat gözle görülmeyen, oldukça delici özellikli bir salınımdır. Röntgen ışınlarına X ışını da denir. X ışını tabirini (Almanca: X Strahlung, günümüzde Röntgenstrahlung) ilk olarak bu ışınları keşfeden fakat özelliklerini tam bulamayan Wilhelm Conrad Röntgen, “bilinmeyen” anlamında kullanmıştır. Röntgen ışınlarının elektromanyetik radyasyon spektrumunun bir kısmı olduğu, bugün artık bilinmektedir. Bu ışınların dalga boyu 10-7 ile 10-11 cm arasındadır. Dalga boyu gözle görülen ışığınkinden kısadır.
Alıntıdır (http://tr.wikipedia.org/wiki/Special:Search?search=xray&go=Go)

sadece küçük bir kamera... bu tarz şeyler hayalden ibaret!

kısacası biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan susda adam sansınlar

SaTuSa
01-02-2010, 17:28
Bilgilendirme için tekrar teşekkürler Mustafa [:'(]

Qubyyy
07-02-2010, 00:19
author=cem_kaan_24 link=topic=13634.msg90319#msg90319 date=]
ÖNCELİKLE MRB COK ARASTIRDIM SİZİN GİBİ VE PROGRAMI BULDUM YÜKLEDİM IPHONEME PROGRAM GPRS PROGRAMI TÜRKİYEDE GPRS OLARAK CALISMAKTA AMA FRANSADA GERCEKTEN VİDEODAKİ GİBİ CALISIYOR SALLANDIGINDA X-REY CİHAZI VAZİFESİ GÖRÜYOR AMA KONUMUNU DEGİŞTİRMEK İSTEDİGİMDE SADECE TURKİYE SECENEGİ SUNUYOR BİZE FRANSAYA GİTMEK LAZIM :))

Hocam merhaba eger buna inandiysan dedigin gibi Fransa yolcususun demektir.Hazir gitmisken bordeux şarabi getir bizlere...Maruz gorun alayci yaklasimimi ancak boyle bir teknoloji olsa 1.si iphoneye yuklenecek bir app olmaz bu teknoloji dunya savasi cikartir
2.si hadi var bu app crack yapilip piyasaya mi dusecek?
3.su ve en onemlisi burasi Turkiye zamaninda yilbasinda gazetelerin dagittigi ve yilbasi eglencelerinde dansozlerin evin ortasinda canli canli oynadgni gosteren gozluklere yigilan erkek egemenligimiz bu app icin iphonelere oyle bi yigilirlardiki apple 1 gunluk cirosu ile dunyaya yeni bir uydu fezegen yaptirirdi. Kaldiki vu uygulama gercek olsa senden once milyonlar duyar ogrenir kullanirdi

xewor3g
08-02-2010, 20:07
author=cem_kaan_24 link=topic=13634.msg90319#msg90319 date=1265036186]

GPRS programı. Sallayınca X-Ray vazifesi görmesi. Bir insan atar da bu kadar uzağa atamaz heralde. [8D]