PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları windows çöktü

ewrener
26-01-2010, 21:44
arkadaşlar bu sorunun cevabını aradım bulamadım o nedenle yeni başlık açtım..
windowsum çöktü ve doğal olarak itunes gitti. yeniden yükledim . şimdi ne yapmalıyım? yani uygulamalarım ve şarkılarım silinmesin diye ne yapmalı? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sylar
26-01-2010, 22:59
buradaki aracı kullanabilirsiniz.
http://www.ikaynak.com/forum/genel-konular/touchcopy-09-her-turlu-yedekleme-islemi-icin/

ewrener
26-01-2010, 23:48
baba rogram çok güzel oldu da başka bi sorunum var şimdi. pc yi yeni itunes ile authorize etmemi istedi yaptım şimdi diyorki 2 bilgisayarı yetkili yaptınız geriye 3 hakkım kalıyo. bu ne saçmalıktır ya ben bu bilgisayardan baska bi yerde itunes kullanmadım . bunun bi çözümü yokmu? yani 3 kere daha bilgisayar çökse yandım ben bi daha napıcam. yada baska biyerlerde lazım olursa bu itunes kafama gore sync edemicemmi hiçbirşeyi?

Sylar
27-01-2010, 00:02
author=ewrener link=topic=13607.msg86283#msg86283 date=1264542508]
baba rogram çok güzel oldu da başka bi sorunum var şimdi. pc yi yeni itunes ile authorize etmemi istedi yaptım şimdi diyorki 2 bilgisayarı yetkili yaptınız geriye 3 hakkım kalıyo. bu ne saçmalıktır ya ben bu bilgisayardan baska bi yerde itunes kullanmadım . bunun bi çözümü yokmu? yani 3 kere daha bilgisayar çökse yandım ben bi daha napıcam. yada baska biyerlerde lazım olursa bu itunes kafama gore sync edemicemmi hiçbirşeyi?

onun çaresini ben de arıyorum benim 1 hakkım kaldı. windows çöktükçe farklı bir bilgisayarmışçasına algılıyor itunes. çökmeden deauthorize etmek lazım ama ne zaman çökeceğini bilemiyoruz ki [gl=18.gif]

ewrener
27-01-2010, 00:38
evet aynen ya. restore de kar etmiyor.. peki 5 bilgisayar bitince ne olacak acaba onu merak ediyorum:)

Sylar
27-01-2010, 00:45
Bedava uygulamaları kullanabilmek için yeni hesap açıp en baştan indirmek gerekecek. O değil benim itunesdan indirdiğim bir sürü şarkı var onları atamayabilirim diye endişe ediyorum.

Sylar
07-02-2010, 09:40
5 hak dolunca sıfırlama özelliği çıkıyor itunes kurabildim dün sonunda. ilk fırsata anlatacağım nasıl yapıldığını [:'(]

SaTuSa
07-02-2010, 10:01
normalde hesabınıza girdiğinizde de ayarların içinde sıfırlama var, mesela bende dün msn i satın alacağım zaman kredi kartı tanıtmak için grdim birde ne göreyim 5 olmuş, hemen yanında tüm yetkilendirmeleri kaldır var, bastım hepisini kaldırdım [8D] sonra girdim tekrar yukarıdan aktif olarak kullandığımı yetkilendirdim kaldı 4 hakkım [:'(] [:'(]