PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları LogMeIn Ignition Hakkinda

RainyEldorado
26-01-2010, 16:57
Arkadaslar dun aksam programi kurdum(hem pc icin hemde iphone icin) hersey tamam bilgisayari programada gosterdim fakat iphoneden baglanirken karsimiza
bilgisayar adi:
parola:
Domain:
cikiyor domaini nerden bulacagimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim bu programi kurmaya cok hevesliyimde. [:D]

Misafir.
26-01-2010, 16:59
uygulamanın olduğu konuda sitesine girip kayıt olmanızı söylüyor

yok
26-01-2010, 19:15
bilgisayar adi:
parola:
Domain:
bunları kendinize göre doldurmuyosunuz..üye oluyosunuz o size doldurulucak yerlerin cevağlarını mail olarak gönderio.. [:'(]

RainyEldorado
27-01-2010, 15:23
tesekkurler arkadaslar sorunum cozuldu [:'(] megersem name ve password oturum acmak icin gereken yerdeki bilgileri kastediyormus.domaine gelince sallama bisi yazsaniz bile giriyor mesela ben iphone yazdim

http://img410.imageshack.us/img410/3681/logonvi2.jpg

iste buradaki gibi
name:Enrique
pass:......
domain:istediginizi yazabilirsiniz [8D]

armyAtttack
12-01-2012, 19:34
merhabalar ben yukledim pcmi görebiliyorum ama bağlandığım an pcde ekran gelip gidiyor ekran kararıyor sonra yeniden düzeliyor) bu neden olur teşekkürler

session13
21-07-2013, 14:07
arkadaşlar yeni konu açma gereği duymadım benden de bilgisayar adı ve şifresi istedi bi kaç kez yanlış girdim ve ' this computer is temporarily unavailable from your location. You have made too many unsuccessful login attempts and your IP adress has benn blocked.' hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim bunu?