PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni iPhone'da şaşırtan özellik

aresblade
17-01-2010, 14:45
Yeni iPhone'a yeni özellikler.

Yeni iPhone ile farklı bir ekran, farklı bir kamera geliyor. Ama asıl yenilik sizi de çok şaşırtacak

http://www.veteknoloji.com/resimler/haberler/apple.jpg_20100116082400

Apple'ın daha şimdiden merakla beklenen yeni iPhone'u için son söylentiler Çin'den geldi. Pek çok ürünün hemen hemen tüm üretimi Çin'de gerçekleştiği için erken başlayan çalışmalar ile ilgili ilk bilgilere ulaşan Çinlilerin basına merak edilen detayları ilk sızdıranlar olması, bu yeni söylentileri de dikkate değer kılan en önemli özelliklerden biri.

Bizi en çok şaşırtan iddia, Apple 'ın, iPhone'a dokunmatik ekran üzerine yazı yazmayı kolaylaştıracak bir çeşit kalem ekleyecek olması. Eğer tatmin edici bir çözüm bulunursa iPhone 4G yanında özel bir kalem ile birlikte piyasaya çıkabilir. Ekranın ise büyük ihtimalle sadece dokunmatik değil, baskıya da duyarlı olması bekleniyor.

Bunun yanı sıra Apple'ın yeni iPhone'da 5 MP'lik bir kamera tercih edeceğine artık neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Yeni telefonun kasasında ise Magic Mouse'dakine benzer özel bir plastik kullanmanın hesaplarına yapan Apple'ın yeni telefonun çıkış tarihi içinse daha önceki iddiaların aksine yaz ayları gösteriliyor.

kaynak::veteknoloji.com

Sylar
17-01-2010, 14:48
kalemi çıkarsa satışları daha da artar, çok şaşırcak şekilde kendimi havya soktum ama olmadı [8D]

Misafir.
17-01-2010, 14:58
bence kalem olursa işe yaramaz.

SaTuSa
17-01-2010, 15:04
Şuanda da kalem satılıyor Bilkom'da, ama ne farkı kalır pda cihazlardan o zaman???

Sylar
17-01-2010, 15:22
amaç pda kullanıcılarını da iphone'a çekerek pazar payını arttırmak steve amcama para lazım

SaTuSa
17-01-2010, 15:27
neden pda kullanıcılarının parmakları yok mu? yada parmağını nereye nasıl basacağını bilmiyormu bu insanlar? parmak gereken her işi kalemle yaparlarsa ooo... şimdi versen al kullan desen herkes yine kullanır bence ama tercih ve düşünce meselesi tabii ki de...

Sylar
17-01-2010, 15:30
bluetoothla dosya göndermiyor(jbsiz) diye iphone'unu satanlar gördüm kalem kullanıomıyor diye alamayanlar çoğunluktadır diye tahmin ediyorum.

james_kad
17-01-2010, 16:53
kalem olayına karşıyım. katiyem hemde. ayrıca zannetmiyorum kalem ekleyeceklerini. çinliler e de hiç güvenmiyorum. hiç hem de. apple kalemle malemle uğraşıp kaliteyi düşürmemeli.

Sylar
17-01-2010, 17:13
netbook tarzı islate çıkacak ya belki kalem onun için olabilir çizim-modelleme programları için falan.

oski_58
17-01-2010, 21:07
Kalem olursa daha cebımde taşımam sürekli bir yerlere girer .

N!t£cn@klQw
18-01-2010, 10:09
kesinlikle kalemsiz olmalı...