PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları 1 saatten uzun telefon görüşmelerinden sonra kilitlenme sorunu

almora
17-01-2010, 10:23
Herkese iyi günler öncelikle.JB'siz cihaz kullanıyorum bir kaç sorun için garantiye verecğim cihazı bir sorunla daha karşılaştım 1 hafta içinde 2 defa.1 saatten uzun bir görüşme yaptım uzun süredir görüşmediğim bir arkadaşımla.Telefonu kapadı karşı taraf ve ben de ekran kilidini açıp şarjım ne kadar kalmış bakayım dedim.Ekran kapalı,power tuşuna bastım tepki vermedi.Power +Home'a basılı tuttum biraz ve elma işareti gelince çektim elimi ve telefon açıldı.Sonra akşam restore ettim cihazı,yine JB'Siz kullanırken dün kız arkadaşımla 1 saat üzerinde görüşme yaptım.Bitti görüşme yine aynısı...Bendeki cihazın problemleri sürekli artıyor bakalım garantide cihaz değişilecek mi yoksa problemler algılanmadı restore edildi diyip geri mi verecekler

Misafir.
17-01-2010, 10:31
son madde olacak problem algılanmadı restore edildi dicekler

almora
17-01-2010, 10:40
ben de öyle düşünüyorum ama 4 sorundan gidicek cihaz.2'si sağlam.hoparlör patlak konuşmalarda ses yarıdan fazla açıksa bariz anlaşılıyor ve diğeri de açık olduğu halde cihaz arandığımda bana ulaşılamama sorunu.nette baktım biraz, çok kişi bundan şikayetçi,aynı sorun var ama hep jb yapanlar umarım sorun çıkarmazlar

Misafir.
17-01-2010, 10:43
jb yapıldığını anlamaları imkansız

almora
17-01-2010, 10:55
author=££èrjïk link=topic=13067.msg81998#msg81998 date=1263717796]
jb yapıldığını anlamaları imkansız

ya geçen site kapalıyı ya hani,o zaman başka iphone la ilgili bi kaç forum sitesine baktım.herks aynı şeyi söylemiş bu sinyal kaybetme sorununda.herkesin 3GS,jb yapamadan önce sorun yok,jb'den sonra sorun var.ben de ondan sonra restore ettim düzelmedi.sorun jb'li halinden daha az var,ama yok değil.bakalım ne olcak gün sayıyorum.9 gün sonra servise vereceğim

EsPeRaNzA
17-01-2010, 16:32
servisten gönderip birşey yapmazlarsa doğu bankta 3. katta bir dükkan var telefona ne olursa olsun adamlar yapıyor gerekiyor ameliyat bile yapıyorlar

almora
17-01-2010, 19:09
doğubankta yaptırcak kadar sorunlu olursa elimden çıkarırım aleti zaten :D garantili almazdım hiç oraya götürcek olsam