PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 1.5 sürümü

İpocıl
02-10-2008, 21:30
Arkadaşlar ben 1.5 sürümünü arıyorum ama bulamıyorum İtunesdan teklif geldi ama yanlışlıkla reddettim tekrar nerden bulabilirim bir download adresi falan varsa lütfen verirseniz sevinirim...İyi forumlar

[JW]
02-10-2008, 21:34
Peki neden 1.5 sürümünü arıyorsunuz? Yeni sürümleri indirme merkezinde bulabilirsiniz.Eski sürüm kullanmanın pek bir manası yok,hatta 1.5 sürümünde jailbreak bile yapılamıyor.Yeni sürüm yükleyin derim..

neyler
02-10-2008, 21:44
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım itouchum açılmıyordu sadece elma çıkıyordu ekranda restore yaparak ve itunes yükledim restore dedim kendi kendine 1.5 verisyonu oldu ve açıldı sorun ortadan kalktı ama ben nasıl jealberak yapacagım bilgilendirirmisiniz teşekkürler

[JW]
02-10-2008, 21:47
Öncelike aramıza hoş geldiniz arkadaşlar.

Yeni kullanıcılar için hazırladığımız rehberler var.Şimdi aşağıdaki linki dikkatlice okuyun.Ne yapmanız gerektiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yazın,elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız..

http://www.ikaynak.com/forum/ipodumu-yeni-aldim-nereden-ba351layaca287im-t296.0.html

İpocıl
02-10-2008, 22:42
Ya benim yazılım 1.5 bunda 2.1 yüklesem bir sorun olmaz dimi [gl=22.gif]

İpocıl
03-10-2008, 00:16
Benim 1.5 softwarelı ipod touchum var şimdi ben bunu nasıl 2.1 yapıcam denedim quickpwn ile ama olmadı lütfen türkçe anlatım resimli veya video varsa çok sevinirim. İyi forumlar

[JW]
03-10-2008, 00:45
Ne yazıkki yukarıda verdiğim linki okumamışsınız.Kusura bakmayın ama herkes için aynı şeyleri tekrar tekrar yazacak kadar zamanımız yok.Eğer bir şeyler öğrenmek istiyorsanız önce yazdığımız rehberleri okuyun.Sonra cevabını bulamadığınız soruları sorun.Bu durumda size daha fazla yardımcı olamayacağım.İlk önce rehberleri okuyun...

Bu arada aynı konuyu iki kez açmışsınız.Bunun dışında başlıklarıda konu ile alakasız seçmişsiniz.Forum kurallarını inceleyin...