PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Intel, kankası Apple'a arka çıktı (Gelişme)

aresblade
16-01-2010, 18:20
Intel, MacBook Pro modellerinde kullanılacak yeni Core i5 için reklam kampanyası düzenledi.

http://yahoyt.com/images/news/hbr_6598_d.jpg

Intel, Apple'ın yeni MacBook Pro'su ile ilgili reklam kampanyasına başladı. Intel'in perakendeci müşterilerine yolladığı e-posta'da şu satırlar dikkat çekiyordu: "Ocak'ta MacBook Pro kazanın. Intel Core i5 ile donatılmış iki Mac Book Pro'dan biri sizin olabilir."

Intel, böylece Mac Book Pro'ların, yeni nesil Core i5 ile donatılacağını da resmen onaylamış oldu. Böyle bir açıklamayı Apple'dan duymak isterdik, fakat Apple her zamanki ketum (ve kurnazca) tutumunu sürdürerek, modellerinde Core i5 işlemci kullanacağı yönündeki dedikodulara yanıt vermemişti.

GELİŞME: Tanıtım kampanyasında bir "iletişim sorunu" yaşandığını belirten Intel, reklamlardaki MacBook Pro'ları, HP Envy 15'ler ile değiştirdi. Bakınız:

http://yahoyt.com/images/news/hp15%20intel.jpg

kaynak:: yahoyt.com

Sylar
16-01-2010, 19:34
içimin yağları eridi [gl=9.gif]
macbook anlatılmaz yaşanır [:D]

EsPeRaNzA
16-01-2010, 20:54
macbook ben öldürücek MacBook Aldım Puppa'dan (inşallah doğru yazmışımdır [8D]) bir türlü alışamadım kullanmaya MacBook Öyle Köşede Duruyor ara sıra internete falan giriyom ama bir arkadaşımdada aynısı var o bana öğreticek kullanmayı şimdilik sony waio ile idare edicem artık MacBookPro'larda kullanım kolaylaşırsa alabilirim : [gl=12.gif]

SaTuSa
16-01-2010, 21:05
Bende vaio-z vardı ve halen de var, geçen hafta da macbook pro aldım, aldığım günden beri vaio'yu hiç açmadım desem yeridir. Sadece bir gün boyunca kullan, ne kadar rahat ve güzel bir işletim sistemi ve makine olduğunu anlayacaksındır [:'(]

Sylar
16-01-2010, 21:14
author=kalaf link=topic=13023.msg81737#msg81737 date=1263668080]
macbook ben öldürücek MacBook Aldım Puppa'dan (inşallah doğru yazmışımdır [8D]) bir türlü alışamadım kullanmaya MacBook Öyle Köşede Duruyor ara sıra internete falan giriyom ama bir arkadaşımdada aynısı var o bana öğreticek kullanmayı şimdilik sony waio ile idare edicem artık MacBookPro'larda kullanım kolaylaşırsa alabilirim : [gl=12.gif]

beğenmiyorsan macbooku bildiğim bir konteynır var oraya atabilirsin güvenle

aresblade
16-01-2010, 22:53
bana da verebilir [gl=20.gif]