PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Büyük sorunum var..

burak06
10-12-2008, 21:03
slm arkadaslar kusura bakmayin yeni topic actigim icin...

Installer bneim iphonda yüklü idi version 2.1
3.0 yüklemek istedim ve iLiberty+ yükledim ve installeri sectim.. biseyler yapti ama hata verdi
Simdi iphonun ekraninda USB --> iTunes diye resim kaldi .. iphonu kapatip aciyorum ama bu ekran gitmiyor bi yardimci olun arkadaslar :(
2.0.2 yüklü iphonda

demirdemir
10-12-2008, 21:07
sen restore etmişsin sanırım arkaşım jailbreak sorunları diye bi topic var oradan araştır zaman kaybetme.hem konuyuda yanlış yere açmışsın.dediğim gibi sorununa jb sorunları bölümünde çözüm bulabilirsin kolay gelsin kardeşim.. [:'(] [gl=7.gif]

fantazi
10-12-2008, 21:11
neden iliberty programıyla jb yapıyorsunuz ki hazır ekranda usb&itunes çıkmışken itunes tan bir restore yapın sonra quickpwn ile jb işlemini tamamlayın [:'(]

burak06
10-12-2008, 21:14
restore edince 2.2 yüklüyor ama :(

iTunes iphonu bekleme modunda tanidi.. iphonu restore etmeniz gerek felan diyor.. Softwareversion : n/a yazyir
2.0.2 yaziyordu önceden

2.2 istemiyorum :(

Üst üste mesaj yerine Düzelt butonunu kullanın !
-Beko93

[JW]
10-12-2008, 21:34
Soru sormadan önce Tüyo Merkezini okuyun.Görüyoruz ki hiç bir başlığı okumamışsınız.Bu başlığı okuyun ve yararlanın.

http://www.ikaynak.com/forum/genel-konular/firmware-nedir-nasil-yukseltilir-dusurulur-t128.0.html

Evolution
11-12-2008, 13:16
iLiberty+ 2.x sürümlerde kullanılmaz.DFU moda alıp istediğiniz sürümü yükleyin ardından quickpwn ile jb yapabilirsiniz.

fantazi
12-12-2008, 17:28
arkadaş şurda hata yapmış dfu ya aldıktan sonra direk restore tuşuna basarsan son sürüm 2.2 yi yükler shift tuşuna basılı tutarken restore tuşuna basıp ordan yüklemek istediğin firmware dosyasını seçiceksin

--[JW]'nin verdiği linki okusan buraya yazmana gerek kalmıycak biraz daha dikkat lütfen [:'(]