PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları jb sonrası itunes kullanımı

cekoslavakya
11-01-2010, 22:24
merhaba,
benim jbmi arakadşım yaptı ve jbdeki bilgisayar farklılığın olumsuz sonuçlarını görüyorum.
Jbden sonra telefonu ilk itunesa bağladığımda telefonumdaki müzikleri donuk gri renkte görüyor ve hiçbir işlem yapamıyordum. Sync dediğimde ise libraryyle eşleşmesi için iphonenuzdaki bütün şarkılar silinecektir fln dedi ben de bütün şarkıları tekrar atmayı göze alıp sync dedim; ama bu işlemi photos ve application için yapmadım (ihtiyacımın olmadığını düşünmüştüm ve fotolarımı kaybetmek istemiyordum)

Şimdi ise iphonea fotoğraf atmam gerekiyor. Bilgisayarımda iphone foldersdan başka hiçbir iphone programı da çalışmıyor (iphone browser, sharepod vs dahil) iphone foldersa da copy paste le 100apple ın iiçine attım ama iphoneda gözükmüyor

fotolarımı kaybetmeden itunesla synci yeniden nasıl kurarım ya da fotoğraf atmanın başka yolu var mı teşekkürler

almora
11-01-2010, 23:44
ipod/iphone'daki müzikleri pc'ye atmaya yarayan bir sürü program var.keşke onla ilk önce herşeyi pc'ye atsaydın.aklıma ilk gelen "imtoo ipod computer transfer" mesela.Sonra kendi pc'n ile sync'ettikten sonra şarkıları geri atabilirdin ipoda. iphone browser konusuna gelince.http://code.google.com/p/iphonebrowser/downloads/list linkten birini indir biri muhakkak işletim sistemine uyacaktır.

kartalilyas
12-01-2010, 02:36
Birşey daha... 100 Apple'ın içine attığım resimler respring veya restarttan sonra görünüyor. Bir dene istersen...

Sylar
12-01-2010, 14:33
author=kartalilyas link=topic=12810.msg79561#msg79561 date=1263256610]
Birşey daha... 100 Apple'ın içine attığım resimler respring veya restarttan sonra görünüyor. Bir dene istersen...

normalde korunan sistem dosyalarına müdahale ettiğin için böyle oluyor, doğal bir durum.

Karpinar
01-03-2010, 21:39
Arkadaşlar benim yardım talebim aynen başlık gibi JB sonrası iTunes kullanımı hakkında... Kullandığım telefon 16 GB 3G iphone. Yurtdışından almıştım ve pasaportuma kaydettirdim. o açıdan herhangi bir problem yok. telefon aldığımda 3.0.1 versiyonda idi. ben ise 3.1.2'yi "başarılı" şekilde yüklediğimi ve telefonu güncellediğimi düşünüyorum. JB yaparken blacra1n'i forumda tarif edilen şekilde kullandım ve cydia'yı yukledim. Cydia'yı yukledikten sonra kaynak'lara blackrain'i ve hackulo'yu da ekledim. şebeke sorunum vardı bi op arkadaşım yardımıyla sorunu çözdüm. (saolsun, yine teşekkur ediyorum) ardından uygulamaya yüklemek için AppSync OS 3.1 versiyonu yükledim. buna rağmen iTunes'dan uygulama yükleyemiyorum. iTunes hesabımda var ama ne kadr denedim ise olmuyo. denediğim uygulamalar ücretsiz uygulamalar. facebook gibi, pusula gibi. yardımlarınıza gerçekten çok ihtiyacım var ve şimdiden çok teşekkur ediyorum. Acaba neyi yanlış veya eksik yapmış olabilirim??

Misafir.
01-03-2010, 21:44
store menüsünden authorize yapınız

Karpinar
01-03-2010, 21:46
Kusuruma bakmayın; özür diliyorum. store'dan yetkilendirmeyi nasıl yapabilirim? biraz acemiyimde...

Misafir.
01-03-2010, 21:48
authorizeye tıklayınca appstore kullanıcı adı ve şifreyi gireceksiniz o kadar

Karpinar
01-03-2010, 21:52
Çok çok çok teşekkur ediyorum... (bu kadar hızlı cevap almak mükemmel, çok saolun. keşke benim de yardımcı olabilceğim biseyler olsa ama hepiniz maşallah uzmanlarsınız.) bi deneyeyim önerinizi...

Karpinar
01-03-2010, 22:04
Tamam hocam hallettim. tekrar tekrar teşekkur ediyorum.