PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları itunes restore sorunu

shadow520
10-01-2010, 19:43
Merabalar arkadaşlar.
2.el 3g 8 gb aldım.İçerisinde cydia intaller yüklü.jb yapılmış olduğunu düşünerek bi kaç gün kullandım.Cihaza itunesten resim mp3 vs atmak için sync dediğimde bikaç dakika sonra itunes cihazı atıyordu.Bikaçkez böyle denedim.Cihazda 3.1.2 fw yüklü.Birde laptopta deneyeyim dedim onada itunes 9 u kurdum sorun aynı çok kez denememe rağmen i tunes cihazı atıyor.Üstelik hata kodu vs yok.En sonunda dayanamayıp restore yapayım dedim.Cihazı dfu ya alıp i tunesten shift restore ile 3.1.2 dosyasını gösteriyorum fakat sürekli 9 hatası veriyor.Defalarca denedim.İtunesi sildim kurdum yine aynı.Araştırdım 9 hatası dfu ya düzgün geçmediği anlamına geliyormuş fakat el ile geçirdim ve pc dfu diye cihazı tanıyor.Kaç saattir uğraşıyorum.Sinir oldum.DFU dan çıkmıyor da.Blackrainle jb yaparsam belki çıkar dedim dfu dan.Bu seferde çocuğun resmi ekranda kalıyor reset atmıyor cihaz .

Bi zahmet arkadaşlar ne yapmam lazım şimdiden teşekkür ederim.

yok
10-01-2010, 20:08
Lütfen konu başlığınızı düzenleyiniz.. [:'(]

shadow520
11-01-2010, 09:46
arkadaşlar telefonsuz kaldım lütfen yardım

Misafir.
11-01-2010, 09:49
başka bir fw ile tekrar dfu moda alarak restore etmeyi deneyin

Sylar
11-01-2010, 13:55
farklı usb portu o olmazsa farklı bir bilgisayarda deneyin.
http://www.ikaynak.com/forum/surum-yukseltme-dusurme-ve-restore/restore-hatasi-(9)-numarali-sorun/

gfb_st
11-01-2010, 13:57
Bu hatayı dün aldım restore işlemi yaparken,hatayı verdikten sorna iTunes üzeriden işlemer duruyor fakat cihaz restore işlemine devam ediyor kablosunu çıkartmayın.İşlemlerin bitmesini bekletin 3-4 kere denedim ve sorun çözüldü.

coolboy55
24-06-2011, 22:36
hata verdikten sonra iphone ekranında da degisme olup tekrar cıkmıyor mu ?