PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları İtunes kurulum sorunsalı üzerine...

Pesimist_46
09-12-2008, 00:21
Merhaba arkadaşlar...

The path C/Doc/admin/local settings/application data/apple software update/İtunes.msi cannot not found.Verify that you have access to this location and try again or try to find the installation package İtunes.msi in a folder from which you can install the product İtunes..

arkadaşlar benim sorunum bu...nasıl üstesinden gelirim...apple servisi "windowsunuzu güncelleyin dedi" service pack 2-3 yükledim k-lite codec sildim bir türlü İtunes kuramadım...apple sitesinden itunes 8 indirdim malesef başaramadım ...

konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim....teşekkürler...

eroldo8erol
09-12-2008, 11:31
Öncelikle merhaba

anladığım kadarıyla sen itunes sürümm yükseltirken eski itunesi tam olarak kaldıramadın.yeni sürmü kurarkende eski sürümü kaldırmadığından yükleyemiyor.Araştırdığım kadarıyla böyle.Ben en kesin ve radikal:) yöntem olan formatı öneririm ama ben formatla uğraşamam dersen artık dosyaları kaldıran cleanerler war onları kullanabilrsin.ama bu ne kadar etklili olur bilemiyorum.eğer yardımcı olduysam ne mutlu.ama yanlış bilgide vermiş olabilirm.Çünkü hangi nedenle bu hatanın çıktığını bilmiyorum

Pesimist_46
09-12-2008, 14:58
Erol biraderim saolasın...Dediğinde doğruluk vardır zira "prog./ekle kaldırdan" çıkaramıorum eski sürümü ...Formattan önce "claner" seçeneğini deneyeyim :) baktık olmadı format atarız...hayır makinede faal olarak kullandığım prog.cubase reason e-z drummer onlara yanarım :)

tüm samimiyetimle teşekkür ederim ilgin alakan için...hemen deneyelim :)

eroldo8erol
09-12-2008, 16:11
sorun deil kardesim.yardım ettiysem ne mutlu.