PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : App Store 3 milyarı da gördü

aresblade
06-01-2010, 21:53
Apple'ın dükkanından indirilen uygulamaların sayısı 3 milyara ulaştı.

http://yahoyt.com/images/news/hbr_6460_d.jpg

1 milyarın üzerinden 9 ay, 2 milyarın üzerinden ise sadece 3 ay geçmişken Apple App Store'dan indirilen uygulama sayısı 3 milyara ulaştı açıklaması geldi. Tatil döneminde artan oran ve şu aralar Apple dedikodularının ayyuka çıkmış olmasında da gaz alan dükkan, inanılmaz başarılarına başarı eklemeye devam ediyor.

Mutlu bir Steve Jobs tarafından duyurulan bu gelişmede ayrıca, "18 ay içinde gelen bu başarı, iPhone ve iPod Touch'ın kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşattığının kanıtıdır." ve " Rakiplerin buna benzer bir şeyin yakınından bile geçememiş olması da ayrı bir gurur kaynağıdır," gibi hava atmalar da eksik bırakılmadı.

kaynak:: yahoyt.com

yok
06-01-2010, 21:58
Bu gidişle trilyonlarıda görür... önüne gelen apple a program çıkarıo.. [8D] [:'(]

donttouch
06-01-2010, 22:25
biz ve bizim gibi jaılbreak yapan ve kırılmış uygulamaları yükleyenlerde gidip appstoreden satıl alsa uygulamaları? o zaman ne kadar olur tahmin bile edemiyorum

Sylar
12-01-2010, 00:33
author=donttouch link=topic=12543.msg77347#msg77347 date=1262809521]
biz ve bizim gibi jaılbreak yapan ve kırılmış uygulamaları yükleyenlerde gidip appstoreden satıl alsa uygulamaları? o zaman ne kadar olur tahmin bile edemiyorum

trilyonu bulurdu, appulo.us boşuna çökmüyor habire. Bi de diyorlar androidin işletim sistemi daha iyiymiş cart curt. Rakamlar ortada.