PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları sürüm yükseltirken herşey gitti...YARDIM LÜTFEN

erwa
03-01-2010, 12:02
telefonum iphone 3g 8gb türkcell den aldım...
telefonu restore yaptım herşey gitti sadece acil arama menüsü geliyor sitede bi kaç yere girdim bu konu ile ilgili fakat pek sonuç alamadım. [gl=8.gif]bana yardımcı olursanız çok sevinirim
saygılarımla... [gl=7.gif]

almora
05-01-2010, 05:15
Restore'dan sonra Turkcell hat ile unlock yaptınız mı ???

restore yaptıktan sonra cihazınızı itunes'a bağlayıp unlock yaptınız mı ? Eğer çıkmadıysa tekrar restore edip cihazınızı pc'den çıkarmanızı ve tekrar takmanızı istiycek ve 10-9-8... diye geri sayım yapacak usb kablosunu çıkarıp tekrar taktığınızda bir kaç saniye sonra sağ alt köşede unlock butonu olcak.ona basınca ekranda telefon etkinleştirildi uyarısı alacaksın ve o kadar.turkcell'den aldığına göre fake imei 'ye gerek yok bu şekilde açılacak ama bu işlemi Turkcell hattıyla yapman gerekir.Eğer vodafone yada avea ile yapmaya kalkarsan olmaz,önce turkcell ile unlock yapıp sonra diğer hatlarla kullanabilirsin

yok
05-01-2010, 07:48
Eger zaten jb yapicaksan.. Direk blackra1n ile cihazi acabilir.. jb yapabilirsin...[:'(]