Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İnternetten indirilen dosyaları wifi olmaksızın bilgisayara nasıl atabiliriz?

pwcca
01-01-2010, 01:39
Öncelikle merhaba.
İlk mesajım olduğu için yanlış konu başlığında yazmış olabilirim. Idownload yada Downman dosya indirme programları aracılığıyla internetten indirdiğimiz dosyaları kablosuz bağlantı olmadan bilgisayara atabiliyor muyuz? Malum kablosuz bağlantı aracılığıyla "ftp:\\" üzerinden erişim sağlanıyor, Ancak evimde internet yok (Anlayacağınız üzere.) Cihazımda jailbreak da yok. Teşekkür ederim. İyi yıllar.

almora
01-01-2010, 01:51
ne dosyası indiriyorsunuz,uygulama oyun vb. ise jailbreak olmadan dosya atamazsınız zaten itunes izin vermez.jb yaparsanız da winscp,ifunbox,iphone browser ile atabilrsin

pwcca
01-01-2010, 01:58
Ne olursa? Daha ziyade rapidshare yada megaupload gibi hostlardan zip yada rar uzantılı dosyalar alıyorum. Genelde divx, avi biçiminde ki filmler. Ancak dediğin gibi jb siz bu iş olmuyorsa can sıkıcı elbet. Neyse teşekkür ederim. İyi yıllar.

almora
01-01-2010, 02:02
author=pwcca link=topic=12283.msg75374#msg75374 date=1262303920]
Ne olursa? Daha ziyade rapidshare yada megaupload gibi hostlardan zip yada rar uzantılı dosyalar alıyorum. Genelde divx, avi biçiminde ki filmler. Ancak dediğin gibi jb siz bu iş olmuyorsa can sıkıcı elbet. Neyse teşekkür ederim. İyi yıllar.

divx ve avi formatında film açamazsınız zaten,sadece mp4 formatını açıyor ipod touch / iphone... sitenin downloads bölümünden 2 adet conterter program var herhangi birini indiriniz onla mp4'e çevirerek itunes'un movies bölümünden cihazınıza atabilirsiniz.jb ye gerek yok film atmak için.divx altyazılı ise sizin altyazıyı filme gömmeniz gerekmekte,sitedeki total video converter'ı tavsiye ederim

program için tıklayınız
http://uploading.com/files/cm2c8378/Total%2BVideo%2BConverter.rar/

ve tüyo merkezini okuyup,bu tür konular hakkında ve aklınıza takılabilecek sorular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

pwcca
01-01-2010, 02:06
aslında o konuda bir sıkıntım yok. neyse jb olmadan bu işi çözemeyeceğiz galiba. bakalım biraz daha zaman. [:@] teşekkür ederim, cevabın için. iyi akşamlar.

donttouch
02-01-2010, 01:57
evet dediğimiz gibi malesef iphone un içeriğini görmek için yani iphone browser gibi pro ları kullanmak için cihazın jailbreak li olması lazım..yada ben böyle biliyorum..belkide yapanlar vardır .iyice bir araştırmanız lazım..

pwcca
02-01-2010, 02:03
doğru biliyorsunuz, haklısınız. belki bilmediğim farklı bir uygulama vardır diye düşünmüştüm, o yüzden şansımı denemek istedim. ancak ifade ettiğiniz gibi aksi bir durum söz konusu olmadığı için jb şart. internetten her türlü dosyayı indiriyorum, mesela, özellikle divxlere ait olan zip li ya da rar lı dosyaları. amacımda bunları bilgisayara atıp, birleştirmek. malum her ortamda, en azından gittiğiniz her yere bilgisayar götürme şansınız olmayabiliyor. peki, konu anlaşılmıştır. şimdilik yapılabilecek birşey yok. teşekkür ederim, iyi akşamlar.

SaTuSa
02-01-2010, 02:19
" iFiles " appstore linki: http://itunes.apple.com/tr/app/ifiles/id336683524?mt=8

[JW]
02-01-2010, 02:37
Tüm yazanları okumadım henüz,fakat ilk mesaja cevap olarak şunu söyleyeyim.

Tüyo merkezine girin ve "iFunBox" ile "iPhone Folders" konularını deneyin.İkiside jailbreak yapmadan çalışıyor olması lazım.İstediğinizi kullanabilirsiniz.

pwcca
02-01-2010, 02:42
"iFunBox" ile "iPhone Folders". Bunları dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

N!t£cn@klQw
02-01-2010, 11:41
arkadaşlar gereksiz bir gerginlik yaşanmış sitede yanlış anlaşılmalardan dolayı...
dolayısıyla sevgili şahin arkadaşım senden ricam gereksiz yazılanları silmeni rica ediyorum ( samimiyetimize dayanarakdan ), ben silerdim ama seni çiğneyerek yapmak istemedim... [:'(]

bu arada açılan konu aslında çok önemli olan bir konu fakat cevapları kısıtlı biraz

SaTuSa
02-01-2010, 13:50
Konu amacı dışındaki mesajlar şilinmiş yada düzenlenmiştir.