PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple'a mektup yazdı, yazılımı kaptı !

by_hope
03-12-2008, 23:21
http://img132.imageshack.us/img132/8254/b20081201095203apple927is7.jpg (http://imageshack.us)
Apple'a mektup yazdı, yazılımı kaptı !

Apple CEO'su Jobs, kendisine mektup yazan ve indirim isteyen öğrenciye bakın nasıl bir cevap verdi.

Yılbaşının yaklaştığı şu günlerde Greenwich High School'da okuyan bir öğrenci, doğrudan Apple'ın CEO'su Steve Jobs'a bir mektup yazdı.

Mektubunda Final Cut Studio 2'den bahseden ve bunu lise öğrencisi olmasına rağmen güzel bir dille anlatan öğrenci, Final Cut Studio 2'de öğrenci indirimi olması için Jobs'tan istekte bulundu.

Aradan çok geçmeden, Apple'dan ilgili öğrenciye yanıt geldi. Apple'ın Pro Video Ürün Pazarlama Yöneticisi Richard Townhill, Apple'ın sıkı bir fanı olduğunu ve film sektöründe bir kariyer edinmeyi planladığını ifade eden öğrenciye ilgili yazılımın bir kopyasını göndereceğini söyleyerek bir bakıma öğrenciye yılbaşı hediyesini çok önceden vermiş oldu.

Final Cut Studio 2'nin öğrenci indirimine ne mi oldu? İşte orası hala bilinmiyor...

karadavuti
05-12-2008, 23:43
Apple bu sayede final cut studio 2 nin de reklamini bir gusel yapti [:)]

Abi seviyorum Steve Jobs'u adamin ticaret mantigina hayranim. Saygilar...

Evolution
06-12-2008, 19:00
Think Different [:'(]

karadavuti
07-12-2008, 12:15
Ben de yazacam abi
Dear Steve Jobs,
.
.
.
.

Madem bu itouch 2g ye bluetootht cipi koydunuz, radyoyu da destekliyor. Gelistir yeni bir yazilim butun ozellikleri( bluetooth dosya transferi, radyo, kopyala yapistir vs....) acan. JailBreak yapamaylaim bunu satin alalim. Zaten bu aletleri kullanan insanlarin yuzdesine bakarsak Jailbreak yapan insanlarin yuzdesi o kadar da cok deigl diye.....

bana da yeni software yapar mi? [gl=12.gif]

Evolution
07-12-2008, 15:08
Bende iMac'lerde mi indirim istesem yoksa [:D]

almora
15-11-2009, 19:17
indirimi kapan kapmış aynı şeyi bidaha yapmaz.yeni şeyler yapmak lazım.mesela geleceğimi senin koltuğunda görüyorum steve :D belki apple ceo yardımcılığı verir :D:D:D