PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hey dünyalı, müziğine sahip çık!

james_kad
24-12-2009, 21:05
Sinema tarihinde bir devrim olarak adlandırılan Avatar, soundtracki ile de göz dolduruyor.

Atlantic Records, Terminator, Aliens ve Titanic gibi filmleriyle tanınan yönetmen James Cameron'ın üç boyutlu animasyon filmi Avatar'ın ödüllü besteci James Horner tarafından bestelenen müziklerini Avatar: Music from the Motion Picture adlı bir albümle piyasaya sürüyor.

http://www.akormerkezi.com/imajgoster.asp?mod=3&id=13692

Avatar: Music from the Motion Picture, Aliens ve Titanic'in ardından Cameron ile Horner'ın sanatlarının kesiştiği üçüncü proje.

İkilinin en son işbirliği olan Titanic, sanatçıların her ikisine de alanlarında Oscar ödülü getirmişti.

Bu yılın en çok merak edilen film müziği albümlerinden Avatar: Music from the Motion Picture'ın da, orijinalliğiyle en az ikilinin önceki çalışmaları kadar sükse yaratması bekleniyor.

I See You adlı tema şarkısının ünlü İngiliz şarkıcı Leona Lewis tarafından seslendirildiği albümde, Horner tarafından, bir etnomüzikoloğun yardımıyla yaratılan uzaylı dilinde eserler de yer alacak.

akormerkezi.com

yok
24-12-2009, 21:36
Bu film de güzel gözüküo..gitmek lazım... [:'(]

umit_math
24-12-2009, 21:39
Arkadslar bu film flick joint adli uygulamada var indirebilirsiniz. Uygulama cdiada mevcut ben indirmedim baska filmler indirdim goruntu kalitesini bilmiorum

[JW]
24-12-2009, 23:24
author=skyboy link=topic=11952.msg72603#msg72603 date=1261683585]
Arkadslar bu film flick joint adli uygulamada var indirebilirsiniz. Uygulama cdiada mevcut ben indirmedim baska filmler indirdim goruntu kalitesini bilmiorum

ee hani iPod'dan katılım olmuyordu,başlamışsın işte..

Sylar
25-12-2009, 21:32
Film hikayeden cok gorsel solen diyorlar, 3D izlemek lazim.