PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPhone da ki telefon rehberini bilgisayara atmak...

mistereko
30-11-2008, 08:48
arkadaşlar öncelikle hepinize merabalar..

3g kullancısıyım, 2.2 yüklü ve jb de yok. yani yapmayı düşünmüyo değilim ama :)

sorun şu ki, tamam outlook taki kişileri iphone a atabiliyoruz ama, iphone hafızasına kayıtlı olan numaraları outlook veya windows kişilerine almanın bir yöntemi yok mu?

jb yapmayı düşünüyorum, fakat olurda bir sorun çıkar ve rehber giderse cidden hayatımın sonu gelmiş gibi bir şey olur. telefonu aldığımda hepsini tek tek girdim çünkü.. ve inanın o numaralar şu an başka hiç bir yer de yok..

ne yapmalıyım? sizce hepsini tek tek elimle outlook kişilerine falan mı kaydedim? yoksa numaraları cihazdan alıp windows altında görme şansımız var mı?

çok teşekkür ederim şimdiden..

mistereko
30-11-2008, 20:17
arkadaşlar bu sorunu yanlışlıkla çözdüm sanırım ((:

windows kişilerinde bir kişi oluşturdum, sonra ayarlardan sync from windows kişilerini seçtiğimde o kişiyi listeye almıştı telefonda..

sonra pc den windows kişilerini açtığımda, bütün kişilerin bilgisayara geçtiğinide farkettim.

karşıma bazı sorular çıktı.. ama inanın neyde neyi seçtim hatırlamıyorum :l

erdem_zeus
30-11-2008, 23:19
[gl=5.gif](bilmeyenler için uzun uzun anlatiyorum arkadaslar)
itunesta iphone bağladiktan çikinca sekmelerde info'nun içine girip contacts'a geldin burada syns contacts with' e tiklayin burada google contacts secince sizegoogle hesabi soruyor gmail kullanici adi sifreyi girin kendini esitliyor gmail hesabinizla boylece windowsa falan bişey olursa herhangi bir bilgisayardan gmail hesabinizla butun numaralari tekrar telinize atabilirsiniz ve gmaildende bu kisileri gorebiliyorsunuz ama soyle kotu bir yani var tel'e gmail hesabi esitlenince gmaildeki mail adresleride atiliyor eger arkadas listesi çok olan biriyseniz problem yaratabilir o yüzden yeni bir gmail hesabiyla yaparsaniz daha rahat olur ama benimki fazla 30 kisi falan var ilk basta gözüme carpti ama artik farkina bile varmiyorum

acrep2
28-12-2008, 01:44
mistereko

sanırım en güzel yöntem seninki oldu bende aynı dediğin şekilde yaptım tşkler:)