PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 3g edge ve mesaj

fbli_1907
25-11-2009, 16:51
Arkadaslar iphone da wirless a baglanmadigim zaman sol ustte operatorun yaninda E cikiyor nasil kapatabilirim..Bir de biri bana mesaj attiginda telefon kilitliyken telefon a gelen mesaj kilidi acmadan okunabiliyor onun icin bildiginiz yontem var mi??

fbli_1907
25-11-2009, 21:58
Arkadaslar yardim edecek yok mu ?? Sitey baktim bulamadim.

melo
25-11-2009, 22:13
edgeyi kapatamazsın. ya 3G yaparsın ya E yaparsın. eğer interneti nasıl kapatabilirim diyorsan jailbreak yapıp cydia dan bossPrefs i yükle ordan edgeyi kapa ama o E sembolünü götüremezsin.

gfb_st
25-11-2009, 22:16
Sbssettings gibi programlarla 3g gibi işlemleri direk kısa yoldan kapatabilirsiniz edge kapatılabiliryormu hiç denemedim.
Eğer mesajları okuyamıyorsanız ayarlara girin daha sonra mesaj ayarları orada ön izlemeyi göster seçeneğini tıklayın.
Eğer mesajları tuş kilidini açmadan ve ya oyunun içindeyken cevap vermek falan istiyorsanız,bu linkten inceleme yapabilirsiniz.Kolay gelsin.

http://www.ikaynak.com/forum/jailbreak-sonrasi-rehberleri-uygulamalarin-kullanimi/quickreply-for-sms-h305zl305-cevap/

SaTuSa
25-11-2009, 22:17
bende mesaj kısmını söyleyeyim madem....

Ayarlar/Mesajlar/Önizlemeyi Göster seçeneğini kapalı konuma getirin,açmak için de açık konumuna [:'(]

Edit: Sait kardeşim sanırsam aynı anda yazdık [8D] [8D] [8D]

gfb_st
25-11-2009, 22:46
author=« satµsa »™ link=topic=10816.msg64350#msg64350 date=1259180237]
bende mesaj kısmını söyleyeyim madem....

Ayarlar/Mesajlar/Önizlemeyi Göster seçeneğini kapalı konuma getirin,açmak için de açık konumuna [:'(]

Edit: Sait kardeşim sanırsam aynı anda yazdık [8D] [8D] [8D]

Galiba öyle oldu abi [:D] [:D]

almora
26-11-2009, 10:13
author=melo link=topic=10816.msg64348#msg64348 date=1259180013]
edgeyi kapatamazsın. ya 3G yaparsın ya E yaparsın. eğer interneti nasıl kapatabilirim diyorsan jailbreak yapıp cydia dan bossPrefs i yükle ordan edgeyi kapa ama o E sembolünü götüremezsin.

EDGE kapatılabiliyor.
avea müşterisiysen aveanın internet sitesinden telefon numaran ve şifrenle sayfana girip data transfer izni'ni kapatıp edge'i kapayabilirsin.Turkcell'in online hizmetlerden kapatılmıyor malesef müşteri hizmetlerini arayıp kapattırabilirsin.vodafone kullanmadığım için hiçbir bilgim yok vodafone hakkında.forumda avea kullanıp bazen mesajlarım gitmiyor,alamıyorum gibi sorunlar vardı o da edge'den kaynaklı.avea kullanıp mesajlaşmada sorununuz varsa online işlemlerden kendiniz edge'i kapatın bu size tavsiyem (tabi telefondan internete avea ile bağlanmak istemiyorsanız) turkcellde böyle bir sorun yok ister açık ister kapalı olsun mesajlaşmada sorun yaşanmamakta