PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Sabah 7ye Kdr ugrastim cozemedim!!!

sefakucuk
20-11-2009, 07:16
Merhaba arkadslar , surum yukseltmk icin backup alicktim fakat itunusdan alamadim , ilk basda oluyomus gbi gorundu ama cok kisa surdu ve ben aradm backup dosyasni bulamadm, sonra browser ve pc suit ile deneyeyim dedim programlar acilmadan hata verdiler ve acilmadilar. Halbuki oncedn backup almistm ayni bilgisayarda bu sefer olmadi. Sonra framewrk 3.5 yuklemeye calistim oda eski surumu silip tekrar yukle dedi bunu yapinca bnm itunus coktu ve bnm sinirlerim depresti format attim pc ye belki duzelir diye. Ayni sorun duzelmedi arkadslar yine backup alamiyrm duzelmedi,busfr framewrk3.5 de yuklu ama almiyo bi turlu, yardimlarinizi esirgemeyin lutfn..

Sylar
20-11-2009, 09:11
pcye format atınca haliyle belgelerim içindeki eski itunes dosylarını yedeklemediyaseniz, pc yeni iphone olarak algılar ve sync dediğiniz anda içinde müzik video vs silinir. ama rehberiniz/mailleriniz gider mi onu bilemiyorum kısacası yedek alamazsınız ilk seferde illa sync isteyecek sizden.

sefakucuk
20-11-2009, 14:23
Yok yedek almistim simdi formattan sonra yineeski i tunes ayni sekilde duruyo,ama backup olmuyo iste

Sylar
20-11-2009, 14:57
cihaz itunesa bağlıyken, itunesda cihaza sağ tıklayıp backup ipod deyince olması lazım. başınızdan baya şey geçmiş itunesu kaldırmışsınız/pcyi formatlamışsınız olmayabilir yani.
ama manuel olarak yedekleyebilirsiniz iphone browser tarzı programlarla cihazın sistemsel klasörlerine girerek,
örneğin Address Book için
/private/var/mobile/Library/Adressbook içindeki dosyaları yedekleyin, upgrade sonrası yeniden kopyalayın.

bu şekilde library klasöründen calendar, mail, notes, smslerinizi de yedekleyebilirsiniz.

sefakucuk
20-11-2009, 15:16
yok arkadsım olmuyo, ilk basda ıtuneu denedım,backupa tıklıyorum 4 sanıye falan suruyo bukadar da butun iphoneu bacup mu alıyo.sonra iphonebrowser ı tıklıyorum iphonu bılgısayara takınca direk hata verıyo kapanıyo,pc suit te iphonu görmuyo. çıldırtıyo beni ya

Sylar
20-11-2009, 16:13
author=sefakucuk link=topic=10682.msg63512#msg63512 date=1258722993]
yok arkadsım olmuyo, ilk basda ıtuneu denedım,backupa tıklıyorum 4 sanıye falan suruyo bukadar da butun iphoneu bacup mu alıyo.sonra iphonebrowser ı tıklıyorum iphonu bılgısayara takınca direk hata verıyo kapanıyo,pc suit te iphonu görmuyo. çıldırtıyo beni ya

netframeworkten kaynaklanıyordur kapanması, son sürüm iphonebrowser kullanın veya aynı işi gören iphone explorer, ifunbox gibi programları kullanın.

sefakucuk
20-11-2009, 16:33
arkadsım cok saol bu arada sürekli cevap verıyosun, dediğin gbi olay frame workden kaynaklanıyo b3 tane program denedım 3undede baslamadan framework hatası diyo.peki ben bunu nasıl çözücem 3.5 sp1 yükledim yine olmuyo ztn pc formatlı hali şaştım kaldım vala , bu arada benim hardısk 3 bölunmus ben sadece c ye attım format onunla ilgili olabılr mı?

Sylar
20-11-2009, 17:26
yo diskin 3 bölüm olmasıyla alakası yok, frameworku silip yenden kurmaya kalkınca sapıtıyo windows.
başlat- programlar-araçlar- sistem araçları- sistem geri yükleme yap framework kurmadan önceki bir saate. sonra netframework 2.0 kur genelde ben de 3lü sürümünde sıkıntı yaşıyorum.
tabi geri yükledikten sonra itunes klasörülerine de göz at kopyaladığın yedekler yerinde değilse yeniden aktar.

sefakucuk
20-11-2009, 18:27
biraz şaka gbi olucak ama ben özellikle format attım sonra framewrk u yükledım öle geridönüş noktası olusturdum :) ne biliyim böle sama bişey olacagını,şimdi hepsini teker teker silip tekrar yüklemekten baska seceneğim yok mu ? çünkü dedıgın gbı windows kafayı yiyo öle olunca

Sylar
20-11-2009, 22:35
dediğim gibi sapıtması netframework nasıl rahat halledebilceğini düşünüyorsan öyle yap.