PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları mc donaldstan internete bağlanamıyorum.

sarph35
19-11-2009, 17:55
iyi günler herkese. benim sorum şu, mc donalds artık ttnetin internetini veriyor sanırım her yerde. burdan bağlanmak içinde kendi hizmet numaramızı kullanmamız gerekiyor sanırım. ama ben ipod touch'ımla bağlanamıyorum. daha doğrusu beni bağlı gösteriyor ama ne bir hizmet numarası ne de bir şifre soruyor. mc donaldslardan nasıl bağlanabilirim internete söylerseniz sevinirim.

odiksoz
19-11-2009, 19:25
Normalde bağlanırsın safariden bir sayfa açtığında şifre isteyen ekran seni karşılar. Bende de gecen gün havaalanında baglanmama rağmen safariyi açtığımda beni o siteye yonlendiriyor ama site açılmadan ağ bağlantısı kesiliyor. Başka aga da bglandigimda safariyi acıyorum siteye bastığımda şarj ve operatör gösteren çubuk hariç ekran siyah oluyor ve bağlanıyor yazıyor. Safariden çıktığımda normale donüyor.

Bu sorun evimdeki ağda olmuyor, havaalanindaki başka şifresiz ağlarda oldu. Ağ ayarlarını sifirlamam ise yaramadı.

gfb_st
19-11-2009, 19:35
author=sarph35 link=topic=10669.msg63329#msg63329 date=1258646145]
iyi günler herkese. benim sorum şu, mc donalds artık ttnetin internetini veriyor sanırım her yerde. burdan bağlanmak içinde kendi hizmet numaramızı kullanmamız gerekiyor sanırım. ama ben ipod touch'ımla bağlanamıyorum. daha doğrusu beni bağlı gösteriyor ama ne bir hizmet numarası ne de bir şifre soruyor. mc donaldslardan nasıl bağlanabilirim internete söylerseniz sevinirim.

Ben Mc'den sorunsuz şekilde bağlanabiliyorum.Safari'yi açtığımda direk beni TTnet ana sayfasına yönlendiriyor.TTnet Kullanıcı Adı ve Şifremi girdikten sonra,normal şekilde internete bağlanıyorum.

sarph35
19-11-2009, 22:49
işte ben o ttnet sayfasına yönlendirilmiyorum. neden acaba? ortamdaki ttnet erişim noktasını bulup tıkladıktan sonra başka bir ayar yapmak gerekiyor mu?

gfb_st
20-11-2009, 07:20
Ben herhangi bir ayar yapmıyorum..Direk bağlanıyor..

Sylar
20-11-2009, 09:13
author=sarph35 link=topic=10669.msg63401#msg63401 date=1258663790]
işte ben o ttnet sayfasına yönlendirilmiyorum. neden acaba? ortamdaki ttnet erişim noktasını bulup tıkladıktan sonra başka bir ayar yapmak gerekiyor mu?

ttnet kullanıcı adınız ve şifrenizi girmeniz gerekiyor o sayfada gfb_st 'nin de dediği gibi, yoksa bağlı gözükseniz de interneti kullanamazsınız.