PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları işi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum ....

onurbahattin
19-11-2009, 16:06
arkadaşlar ben yeni iphone kullanıcısı ve yeni ikaynak üyesi olarak hepinizi slm lıyorum.
öncelikle iphonuma jb yapıp son güncelleştirmelerle birlikte 3.1.2 versiyon kullanmaktayım,cydia,rock,installer ve ıcy kurulu ,picimdede itunes 9 ve ıphone suit programı çince olan tabi türkçe yaptım,gelelim sorularıma,
1,ibluetooth yükledim başka telden resim ,mp3 atıyorum dosyalara gidiyor ,kullanamıyorum onları nasıl iphonede görüntüleyeceğim
2,arkadaşlar oyun ve program linkleri veriyorlar cydiadan ve diğer programlardan aratıyorum bulamıyor ,sourch mü gerekiyor ,varsa çok kullanılanlardan rica edebilirmiyim, bunlar için iphone versiyonu önemlimi çünkü indirdiğim bazı oyunlar temalar çalışmıyor
3,linklerden pc me indirdiğim tema ,oyun vs.. leri iphone nasıl atıcam ,itunesle tema atmayı denedim sürükleyere olmadı
4,bu verilen oyunlar temalar programlar bütün versiyonlarda çalışırmı yoksa mesela benimki 3.1.2 versionda bu versiyonda çalışanlar atıyorum 2.1.2 versiyonda çalışmıyormu gibi,
yardımcı olursanız çok sevinicem kolay gelsin....

SaTuSa
19-11-2009, 16:19
http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=9/

bu linkten aradığınız tüm sorunlara veya sorulara cevap bulabilirsiniz.... [:'(]

eurasta
19-11-2009, 21:11
iBluetooth ile atılanlar bilgisayardan alınabiliyor ama cihazda kullanılamıyor
cydia kaynaklarını şahin hocamın verdiği linkte bulabilirsin
tema atmak için winterboard u yükle bilgisayardan cihaza gir library/themes in içine sürükle temayı klasör olarak
uygulama yüklemek için gerekli yöntemler tüyo merkezinde var
oyunlar belli versiyonların üstünde çalışmak için yazılıyor mesela atıyorum assasins creed en düşük 2.2.1 de çalışır ama 3.0 dada çalışır aynı zamanda