PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları sınırlama(ÇÖZÜLDÜ)

saund
18-11-2009, 01:52
Merhaba.
ayarlardan genel e geldiğimde sınırlamalr diye bir menü ile karşılaştım içine girdiğide benden şifre istedi ama benim bildiğim şifreleri kabul etmedi acaba fabrika şifresi mi var varsa fabrika şifre ne acaba birde 2 hakkımı kullandım sanırım bir daha hata yaparsam kitlencek sorun nedr acaba teşekkürler.

SaTuSa
18-11-2009, 01:57
o bölüme gördiğinizde sizden şifre belirlemenizi ister normalde eğer daha önceden yapmadıysanız,sadece orada değil heryerde istiyor,ama bir yere tanıttığınız 4 haneli şifre diğerlerinde de aynı oluyor ayarlar menüsünde...restore zamanı bunlarda sıfırlanır zaten...

ayrıca unutmadan söleyim konuyu yanlış yere açmışsınız

saund
18-11-2009, 02:07
author=satusa link=topic=10625.msg63043#msg63043 date=1258502275]
o bölüme gördiğinizde sizden şifre belirlemenizi ister normalde eğer daha önceden yapmadıysanız,sadece orada değil heryerde istiyor,ama bir yere tanıttığınız 4 haneli şifre diğerlerinde de aynı oluyor ayarlar menüsünde...restore zamanı bunlarda sıfırlanır zaten...

ayrıca unutmadan söleyim konuyu yanlış yere açmışsınız

teşekkür ederim halloldu

SaTuSa
18-11-2009, 02:11
benim bildiğim kadarıyla yok,bende kullanırken kendim giriş yapmıştım ilk etapta şifreyi...
o girmiş olduğun bölümden de yapabileceğin şeyler cihazın bölümlerinde kullanım yasağı koymak,mesela safariyi,ipodu vs vs vs yasaklamak içindi diye hatırlıyorum