PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Albüm Düzenlemesi

neupogen
30-09-2008, 01:46
Merhaba arkadaşlar.
Albümleri ayarlarken şu sorunla karşılaşıyorum.Aynı albume dahıl olan sarkıları ıtunesa atıyorum,resmini yukluyorum fakat hepsi ayrı bır albummus gıbı goruyor,bazılarında yapıyor ama bu sorunu.Bazılarını album ısmını degıstırınce hemen tek albume topluyor.Bu sorunu nasıl hallecegım çıldırmak uzereyım [gl=8.gif]

Evolution
30-09-2008, 01:57
Aynı albümde olmasını istediğin parçaların hepsini seç sağ tıkla Get Infoya bas çıkan ekranda albüm ismini yaz tamam de.Hepsi aynı albüm içinde görünecektir.

neupogen
30-09-2008, 02:20
Maalesef olmuyor.Zaten hazır yazılı album ısmı tekrar yazıyorum hepsini secıp ama aynı resmın altına koymuyor [gl=8.gif]
Bıtanesıne resım atıyorum otekıler resımsız olarak ayrı ayrı gorunuyor [gl=8.gif]

neupogen
30-09-2008, 02:37
Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Benim gibi uğraşmasın diye acemi arkadaşlara bir hatırlatma yapayım.Aynı albüm adı olması yetmiyor.Artist ve albüm artist isimleride aynı olmalı. [:'(]
Benim uğraştığım albüm top100 gibi bir albüm olduğu için farklı sanatçılar vardı doğal olarak.
Yinede başka bir yolu varsa bilmek isterim [:)]

Evolution
30-09-2008, 08:49
Çözümünüz tamamen doğru ben aynı sanatçıya ait şarkıları düzenlediğinizi düşünerek yukarıdaki cevabımı vermiştim.Eğer farklı sanatçıları aynı albüm altında toplamak istiyorsanız sizin yaptığınız yöntem uygulanmalı.

kaiser.schoze
02-10-2008, 03:36
author=neupogen link=topic=386.msg816#msg816 date=1222731476]
Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Benim gibi uğraşmasın diye acemi arkadaşlara bir hatırlatma yapayım.Aynı albüm adı olması yetmiyor.Artist ve albüm artist isimleride aynı olmalı. [:'(]
Benim uğraştığım albüm top100 gibi bir albüm olduğu için farklı sanatçılar vardı doğal olarak.
Yinede başka bir yolu varsa bilmek isterim [:)]

Bende de sadece albüm adlarının aynı, artist ve albüm artist isimleri farklı olmasına rağmen tek bir albüm yaptı ikisinide [gl=22.gif]