PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Bu Sorunun Çözümü (ipt 3g 64)

north
13-11-2009, 12:31
selam cihazım ipod touch 3g 64. jb yaptım herşey iyi güzel ama cihazımı komple kapatınca cihaz normal açılmak yerine itunes bağlantısı istiyor.. bağladığımda tekrar açılıyor ama bu böyle her zaman yapacakmı? bi yerde tethered boot denilen bişey okudum. tam olarak jb olmadığı için bunun olduğunu okudum.. bu her zaman olacakmı? eğer değilse ne yapmam lazım??

not: forumdaki yükleme yönergelerine uydum. fw 3.1.2. bunun bi çözümü yokmudur??

north
13-11-2009, 14:08
ya yokmu bi çözümü arkadaşlar yoksa benmi anlatamadım???

SaTuSa
13-11-2009, 14:13
ilk kez mi jb yaptın cihaza

Misafir.
13-11-2009, 18:01
şu anda çözüm yok cihazınızı kapatmayacaksınız.

SaTuSa
13-11-2009, 18:35
tekrar restore edip arkadaşımın da dediği gibi bir daha kapanmamasına özen göstermelisin taki çözümü bulunana kadar

Sylar
13-11-2009, 19:09
Tekrar restore yerine yeniden blackra1ni calistirmasi gerek diye hatirliyorum eger cihaz kazara kapanirsa jbli iken.

oski_58
13-11-2009, 19:11
Restore + jb işi çözer [:'(]

eurasta
13-11-2009, 22:53
hocam restore edin ve jailbreak yapın ama pilin bitmemesine dikkat edin tüm diğer arkadaşların söylediği gibi açıklaması ise şöyle

-blackra1n ipod touch 3g için sadece tethered jb yapabilir yani alet reboot ettiğinde jb etkisizleşecek ve cihazın orjinal yazılımın bozulduğu anlaşıldığı için cihaz restore isteyecektir...bu moddan çıkmanın tek yolu ise restore etmek... jb ise bi kere yapıldıktan sonra cihaz kapanmayacak ve yeniden başlamayacak

başka bir çözümü çıkarsa sitede yayınlanacaktır

north
14-11-2009, 02:47
author=eurasta link=topic=10404.msg62032#msg62032 date=1258145634]
hocam restore edin ve jailbreak yapın ama pilin bitmemesine dikkat edin tüm diğer arkadaşların söylediği gibi açıklaması ise şöyle

-blackra1n ipod touch 3g için sadece tethered jb yapabilir yani alet reboot ettiğinde jb etkisizleşecek ve cihazın orjinal yazılımın bozulduğu anlaşıldığı için cihaz restore isteyecektir...bu moddan çıkmanın tek yolu ise restore etmek... jb ise bi kere yapıldıktan sonra cihaz kapanmayacak ve yeniden başlamayacak

başka bir çözümü çıkarsa sitede yayınlanacaktır

cevabın geçliği için kusura bakmayın arkadaşlar kısa ve öz hikayesini anlatıp çözüme kavuştuğumu söylemek istiyorum;

bu site başarılı olmuş bir sitedir benim için, hakikaten gözünün takıldığını okusan çözersin problemini, yaptım hemde tam 3 kere ki eski kullanıcıyımdır bu biraz muallak bi konuydu o yüzden üstüne düştüm. evet aynen öyle tam bir jb değil blackrain; tethered yani beta sürüm.. anlayınca eskisini restore edip legal kullanıma aldım cihazımı bi problemimde yok şükürler olsun. ses yükselten programını bulamazsam buruk oluruz ama eğleniriz.. herneyse cevplar için teşekkür ederim arkadaşlar...

not: bi ara cydia yı http ile indireyim dedim oda olmadı.. belkide saçma bi fikirdi ama legal kullanıcam zaten yurtiçi değilim.. çoğunlukla.. tekrar teşekkür ederim...