PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları internet

saund
11-11-2009, 11:51
Merhaba.

telefonumun ayarlar menüsünden, ağ alanından, internet paylaşımını açıp, bilgisayarımla internete bağlanıyordum. telefonda internet paylaşımı açtığımda saat in altında, internet açık anlamında açık mavi birekran oluyordu. ama artık yok ve ben internet paylaşımını açamıyorum. telefonda ağ bölümünde açık görünüyor ama bağlantı yok. normal olarak sadece cep telefonundan safari üzerinden bağlanmam da sorun yok. ne yapmalıyım? teşekkür ederim.

birde telefonum reset atmıyo artık

N!t£cn@klQw
11-11-2009, 12:37
ayarlar/genel/ ağ ayarlarını sıfırla diyin ve tekrar deneyin bağlanacaktır.

saund
11-11-2009, 13:29
author=cetinvolkan link=topic=10344.msg61428#msg61428 date=1257935867]
ayarlar/genel/ ağ ayarlarını sıfırla diyin ve tekrar deneyin bağlanacaktır.

olmadı maalesef :(

N!t£cn@klQw
11-11-2009, 14:28
o zmn restore etmeni tavsiye ediyorum ama sil başdan yüklemek gerçekden zor..

SaTuSa
11-11-2009, 14:41
iPhone nunuzu safe moda alıp tekrar baştan başlatın bide ondan sonra deneyin.bakalım sonuç ne olacak

saund
11-11-2009, 23:42
arkadaşlar gerçekden ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. sorun sadece benim acemiliğimden. ama; yardımlarınız gerçek anlamda mükemmel. benim gibi acemi arkadaşların beşına gelirse diye ben başıma geleni yazayım. şimdi ben ne olur olmaz diye yedek şarj cihazı aldım onunla bağlanmak istedim ama olmadı sora eve geldiğimde denedim orjinal kablosu sorun cıkarmadı anladım ki
1-usb kablo pc ye bağlanakcak ve sonra internet paylaşımı açılacak. kablo bağlı değilken saat in altında bağlandığınıza dair herhangi bir ibare almıyor.
2-kesinlikle orjinal ürün kullanılacak yoksa insanların değerli zamanları sizinle ilgilenmekden kayboluyor :(

bu arada (SAFE) modu ne oluyor? :)

teşekkürler

SaTuSa
11-11-2009, 23:46
author=saund link=topic=10344.msg61590#msg61590 date=1257975744]
arkadaşlar gerçekden ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. sorun sadece benim acemiliğimden. ama; yardımlarınız gerçek anlamda mükemmel. benim gibi acemi arkadaşların beşına gelirse diye ben başıma geleni yazayım. şimdi ben ne olur olmaz diye yedek şarj cihazı aldım onunla bağlanmak istedim ama olmadı sora eve geldiğimde denedim orjinal kablosu sorun cıkarmadı anladım ki
1-ups kablo pc ye bağlanakcak ve sonra internet paylaşımı açılacak. kablo bağlı değilken saat in altında bağlandığınıza dair herhangi bir ibare almıyor.
2-kesinlikle orjinal ürün kullanılacak yoksa insanların değerli zamanları sizinle ilgilenmekden kayboluyor :(

bu arada (SAFE) modu ne oluyor? :)

teşekkürler
bilgisayarda nasıl güvenli mod var buda güvenli modun ingilizcesi safe mod.çünkü seçeneklerde o şekilde yazıyor sonra arayıpta bulamayanlar oluyor [:'(]