PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları ı tunes sorunumu yoksa ıphone mu bılmıyorum

omur256
07-11-2009, 15:16
ıphone na yenıı jealbeark yaptım 3.1.2 yukledım.ıphone 3g kullanıyorum ve ıtunes ıle sorun yok hersey normal muzık atıyorum ama ıtuneste vıdeo bolumu acılmıyor sankı kılıtlı gıbı tıklanmıyor ama baska hersey normal sadece vıdeolarda sorun anlamadım neden ıtunesı yukledım kaldırdım sorun yıne aynı ınternetten ındırdıgım vıdeolarda sorun yok ızlıyorum ama ıtunesden ıphone atamıyorum yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar sımdıden tesekkurler.Merhaba.

Lütfen karşılaştığınız sorunu açık olarak yazın.Hangi işlemi yaparken sorun çıkıyor,aldığınız hata kodunu tam olarak nedir? Ek olarak cihazınızın modelini ve kullandığınız firmware sürümünü de belirtin ve lütfen biraz sabırlı olun.Cevap gelene kadar arama yaparak çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Konu başlığında "Yardım,lütfen,acil" vb. konuyla alakasız kelimeler kullandığınızda,konunuzun yöneticiler tarafından silinebileceğini unutmayın.İyi forumlar.

Sylar
07-11-2009, 15:55
indirdiğiniz dosyaların itunes libraryde gözüküyor mu ve bu videolar iphonenun desteklediği mp4 formatında mıdır_?

omur256
07-11-2009, 16:18
author=Sylar link=topic=10190.msg60615#msg60615 date=1257602151]
indirdiğiniz dosyaların itunes libraryde gözüküyor mu ve bu videolar iphonenun desteklediği mp4 formatında mıdır_?
evet gozukuyor ıtunes ıle ızlıyorum hepsını ama ıphone ıtunese baglıyorum hersey normal ama vıdeo sekmesı acılmıyor senk ıcın.hepsı mp4 kendım cevırdım.ıtunes yenı 9.kusur ve jealbreak yapmadan aynı vıdeolar zaten ıphone daydı.sorun ıtunesı baglayınce vıeolar sekmesı acılmıyor.ama baska hıc bır seyde sorun yok muzıkler,resımler .sorun vıdeolar sekmesı acılmıyor neden acaba anlamadım kı.

Sylar
07-11-2009, 16:26
sync etmeden önce videoların hepsi işaretli midir itunesda? işaretliyse ve yine atmıyorsa bir sıkıntı vardır?

omur256
07-11-2009, 16:58
author=Sylar link=topic=10190.msg60624#msg60624 date=1257604010]
sync etmeden önce videoların hepsi işaretli midir itunesda? işaretliyse ve yine atmıyorsa bir sıkıntı vardır?
ıtunes normal ken yanı ıphone baglamadan sorun yok vıdeolar normal ızlıyorum ıtuneste vıdeolar ama ıphone baglayınca senk yapıyorum hersey normal ama vıdeolar sekmesı acıllmıyor ıphone ıtunese baglıyken sadece.ama bagmadan normal de vıdeoları ıtunes ıle ızlıyorum.sorun baglandıktan sonra ıtunes ıle ıphonun ıcın goruyorsunya muzıkler app ler falan orda vıdeo sekmesı acılmıyor vıdeoları atamıyorum.anladın umarım sımdı.sorun neden anlamadım.

Sylar
07-11-2009, 17:06
anladım problemi ancak çözümü için aklıma bir şey gelmiyor maalesef. isterseniz biraz daha yanıt aramaya çalışın. son çare olarak cihazınızı restore edip akabinde tekrar jb yapmalısınız.

omur256
07-11-2009, 17:18
author=Sylar link=topic=10190.msg60640#msg60640 date=1257606365]
anladım problemi ancak çözümü için aklıma bir şey gelmiyor maalesef. isterseniz biraz daha yanıt aramaya çalışın. son çare olarak cihazınızı restore edip akabinde tekrar jb yapmalısınız.
aklıma benımde geldı jb yapmak ama tekrar bır suru program yukle appler ugrasmakta ıstemıyorum olmazsa ındırıcem ınternetten ılerıde olmazsa yaparım jb.yınede tessekkurler sana dostum